Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Live event Kalendarz tag

Social Media

1 LIGA / MŁODZIEŻOWA LIGA HOKEJA sobota, 18 wrzesień 2021 sobota, 18 wrzesień 2021
MOSM
2-3D
ŁKH
Stadion Zimowy MOSiR Tychy
62:37
Kara (10 min)
Daniel Hołdowicz - Obraza sędziego
62:37
Zmiana bramkarza
62:37
Zmiana bramkarza
57:48
Czas
54:20
Kara (2 min)
Mateusz Kubiak - Atak kolanem
52:36
Kara (2 min)
52:10
Kara (2 min)
Jan Krzyżek - Wysoko uniesiony kij
48:58
Kara (2 min)
Daniel Hołdowicz - Spowodowanie upadku przeciwnika
48:13
Kara (2 min)
Antoni Matuszewski - Trzymanie przeciwnika
43:47
Kara (2 min)
Kacper Łatka - Spowodowanie upadku przeciwnika
41:11
Kara (2 min)
Szymon Kucharski - Wysoko uniesiony kij
39:19
Kara (2 min)
Kacper Mużelak - Spowodowanie upadku przeciwnika
37:29
Kara (2 min)
Jeremi Lewy - Spowodowanie upadku przeciwnika
36:22
Kara (2 min)
Sebastian Makaj - Atak kijem trzymanym oburącz
22:32
Kara (2 min)
Igor Ratajczak - Spowodowanie upadku przeciwnika
04:58
Kara (2 min)
Arkadiusz Witczak - Przeszkadzanie
00:22
Gol
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 30

Jakub Zawalski

25 3 88%
BR 48

Piotr Kuśmierz

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 40

Oliwier Kasperek

PO 11

Karol Sobecki

LS 38

Mateusz Ubowski

1
ŚR 22

Jan Krzyżek

1 1 A 2 min
PS 17

Kamil Krzyżowski

2 Formacja
LO 8

Adam Grzegorczyk

PO 9

Daniel Hołdowicz

1 A 12 min
LS 87

Szymon Kucharski

2 min
ŚR 88

Igor Ratajczak

2 min
PS 10

Kacper Mużelak

2 min
3 Formacja
LO 80

Dawid Chojęta

PO 85

Kacper Łatka

2 min
LS 14

Patryk Kula

ŚR 3

Patryk Pachut

PS 82

Sebastian Makaj

2 min
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 31

Joshua Reinstein

BR 26

Karri Hiukka

38 2 94.7%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 95

Kostiantyn Moruha

PO 97

Ricardo Regala

2 min
LS 11

Aliaksei Maskaliou

1
ŚR 10

Mateusz Kubiak

1 2 A 2 min
PS 99

Yauheniy Stryzhanok

2 Formacja
LO 33

Piotr Matuszewski

PO 32

Yury Ziankou

LS 16

Danill Linkevich

ŚR 7

Eduard Shibelbein

PS 92

Ivan Tsyran

1 A
3 Formacja
LO 87

Artem Letiuk

PO 14

Aleksandr Gusarov

1
LS 9

Jeremi Lewy

2 min
ŚR 29

Radii Taimatov

PS 88

Arkadiusz Witczak

2 min
4 Formacja
LO 17

Antoni Matuszewski

2 min
LS 5

Marcin Kułak

ŚR 18

Nikita Laptinov