Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PHL piątek, 10 grudzień 2021 piątek, 10 grudzień 2021
TORUŃ
6-2
PODHALE
Lodowisko Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego MOSiR Toruń
Strzały 26-19
S. Główny Marcin Polak
S. Główny Mariusz Smura
S. Liniowy Michał Żak
S. Liniowy Mateusz Kucharewicz
Frekwencja 540
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:46
Gol
59:31
Zmiana bramkarza
58:17
Zmiana bramkarza
58:17
Czas
55:37
Kara (2 min)
Maciej Sulka - Spowodowanie upadku przeciwnika
44:46
Kara (2 min)
44:09
Kara (2 min)
37:40
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
34:29
Gol
22:08
Kara (2 min)
Mateusz Zieliński - Przeszkadzanie
16:46
Kara (2 min)
Łukasz Siuty - Trzymanie przeciwnika
11:39
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
09:39
Kara (2 min)
Marat Saroka - Rzucenie na bandę
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 70

Conrad Molder

19 2 89.5%
BR 51

Mateusz Studziński

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 11

Adrian Jaworski

PO 12

Aliaksandr Shkrabau

LS 44

Mikhail Shabanov

1
ŚR 10

Kamil Kalinowski

PS 68

Patryk Kogut

2 Formacja
LO 23

Yegor Shkodenko

2 A
PO 4

Mateusz Zieliński

2 min
LS 91

Vadim Vasjonkin

2 A
ŚR 17

Robert Arrak

2 1 A
PS 86

Lauri Huhdanpaa

1
3 Formacja
LO 57

Dmitri Kozlov

PO 2

Aleksandr Rodionov

1 A
LS 24

Henri Limma

1
ŚR 88

Robert Korchokha

1 A 2 min
PS 89

Mikalai Syty

1 1 A
4 Formacja
LO 16

Bartosz Skólmowski

PO 29

Jarosław Dołęga

LS 21

Dominik Olszewski

ŚR 43

Yegor Rozhkov

PS 19

Michał Kalinowski

Trener
Jussi Tupamaki
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 50

Paweł Bizub

26 5 80.8%
BR 72

Kacper Zając

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 15

Damian Tomasik

PO 77

Robert Mrugała

LS 22

Gleb Bondaruk

1
ŚR 9

Bartłomiej Neupauer

1 A
PS 88

Andrei Chvanchikov

1 A
2 Formacja
LO 83

Ondrej Volrab

PO 44

Damian Szurowski

2 min
LS 11

Łukasz Siuty

2 min
ŚR 13

Kasper Bryniczka

PS 20

Marcin Kolusz

3 Formacja
LO 76

Maciej Sulka

2 min
PO 6

Patryk Wsół

LS 12

Jakub Worwa

ŚR 25

Adrian Słowakiewicz

1
PS 4

Marat Saroka

2 min
4 Formacja
LO 8

Kacper Kamieniecki

LS 40

Jakub Malasiński

Trener
Andrei Gusov