- Szkoda, że nie spotkamy się w tym sezonie, ale w przyszłym wrócimy silniejsze i pokażemy na co nas stać – mówi Karolina Późniewska, znakomita polska hokeistka.

Dzisiaj na lodowisku Jantor w Katowicach miały rozpocząć się Mistrzostwa Świata kobiet I Dywizji grupy B z udziałem Włoch, Chin, Korei Południowej, Kazachstanu, Słowenii i Polski. Międzynarodowa Federacja Hokeja na Lodzie (IIHF) 7 marca odwołała tegoroczne turnieje mistrzowskie kobiet ze względu na epidemię koronawirusa.

Hokejowe orlice dziękuję jednak kibicom za wsparcie i przesyłają pozdrowienia drużynom, z którymi miały rywalizować na lodzie. - Zagramy jeszcze niejeden mecz przyjaciele – mówią nasze zawodniczki.

- Niestety nagrywam z zacisza mieszkania, a nie ze zgrupowania. W tym roku na mistrzostwach świata się nie spotkamy, ale chciałabym podziękować wszystkim kibicom za wsparcie, które nam okazaliście podczas trwania całego sezonu – przyznaje Patrycja Sfora w MATERIALE VIDEO

- Szkoda, że nie spotkamy się w tym sezonie, ale w przyszłym wrócimy silniejsze i pokażemy na co nas stać – dodaje Karolina Późniewska w kolejnym MATERIALE VIDEO.