W sobotę i w niedzielę Biało-czerwone zmierzyły się w European Women's Hockey League z liderem rozgrywek KMH Budapeszt. Nasza drużyna, która występuje w EWHL pod nazwą Silesian Metropolis Katowice, przegrała dwa mecze, ale w obu bardzo ambitnie walczyła.

W sobotę na lodowisku Jantor w Katowicach było 1:3 (1:1, 0:2, 0:0). Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobyła Alicja Wcisło.

Statystyki sobotniego meczu - LINK

Galeria sobotniego meczu – LINK

W rewanżu, który odbył się także na lodowisku Jantor w Katowicach, znowu zwyciężyły Węgierki, które są niepokonane w obecnym sezonie EWHL. Spotkanie zakończyło się rezultatem 6:3 (1:1, 2:1, 3:1) dla rywalek. Bramki dla naszej drużyny zdobyły Karolina Późniewska, Tatiana Onyshchenko i Ewelina Czarnecka.

Statystyki niedzielnego meczu – LINK

Galeria niedzielnego meczu – LINK