Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

JUNIOR / CLJ (MP) czwartek, 07 kwiecień 2022 czwartek, 07 kwiecień 2022
CRACOVIA
4-3D
NIEDŹWIADKI
Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów OSiR Bytom
Strzały 40-40
S. Główny Sebastian Kłaczyński
S. Główny
S. Liniowy Paweł Bajon
S. Liniowy Eryk Sztwiertnia
Frekwencja 25
64:34
Zmiana bramkarza
64:34
Zmiana bramkarza
57:25
Niewykorzystany rz. karny
57:25
Kara - Rzut Karny
Bartosz Florczak - Opóźnianie gry
55:58
Kara (2 min)
Paweł Pisula - Wysoko uniesiony kij
55:58
Kara (2 min)
Paweł Pisula - Wysoko uniesiony kij
53:10
Czas
53:10
Kara (2 min)
49:16
Kara (2 min)
Kiryl Yastrabau - Uderzenie kijem
45:15
Kara (2 min)
Marlon Wróbel - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
45:15
Kara (2 min)
Marlon Wróbel - Trzymanie przeciwnika
40:00
Kara (2 min)
Ivan Lebedzeu - Spowodowanie upadku przeciwnika
31:49
Kara (2 min)
Marlon Wróbel - Przeszkadzanie
29:03
Kara (2 min)
Szymon Kiełbicki - Spowodowanie upadku przeciwnika
29:00
Kara (2 min)
29:00
Kara (2 min)
Paweł Pisula - Trzymanie przeciwnika
12:11
Kara (2 min)
Jakub Mazur II - Atak kijem trzymanym oburącz
09:44
Gol
09:06
Kara (2 min)
Michał Jaracz - Przeszkadzanie
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 53

Ondrej Doliska

40 3 92.5%
BR 80

Igor Tyczyński

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 88

Olaf Surma

PO 4

Michał Jaracz

4 min
LS 94

Hleb Sapehin

1 1 A 2 min
ŚR 82

Nikita Shatilov

PS 10

Kiryl Yastrabau

1 A 2 min
2 Formacja
LO 8

Damian Kapa

2 A
PO 95

Dawid Tynka

LS 13

Mikhail Sapehin

2 1 A
ŚR 20

Szymon Kiełbicki

2 min
PS 28

Michał Kokoszewski

3 Formacja
LO 5

Damian Dąbkowski

PO 55

Kamil Mętel

LS 15

Marcin Kuzak II

ŚR 47

Ivan Lebedzeu

1 2 min
PS 16

Wiktor Skrzek

4 Formacja
LS 79

Oskar Adamczyk

ŚR 84

Benedykt Bieniek

PS 23

Jakub Ślusarek

Trener
Salamon Dominik
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 31

Filip Wiszyński

40 4 90%
BR 30

Franciszek Źrebiec

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 79

Karol Biłas

1 A
PO 5

Bartosz Florczak

LS 8

Szymon Dobosz

1 A
ŚR 18

Jakub Sudyka

1
PS 92

Filip Sienkiewicz

2 Formacja
LO 53

Kasper Rocki

PO 20

Michał Starościak

LS 26

Aleks Radwański

ŚR 97

Paweł Pisula

2 6 min
PS 11

Jakub Mazur II

2 min
3 Formacja
LO 16

Kacper Niemczyk

PO 13

Marlon Wróbel

6 min
LS 55

Oliwier Łańko

ŚR 9

Karol Górniak

PS 81

Jakub Klimczak

4 Formacja
LO 24

Mateusz Koczera

PO 91

Bartłomiej Koczera

ŚR 29

Adam Sawicki

PS 23

Krzysztof Stabryła

Trener
Krzysztof Ząbkiewicz