Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PHL piątek, 23 wrzesień 2022 piątek, 23 wrzesień 2022
JASTRZĘBIE
3-0
TYCHY
Lodowisko Jastor MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Strzały 43-24
S. Główny Michał Baca
S. Główny Paweł Kosidło
S. Liniowy Artur Hyliński
S. Liniowy Sebastian Iwaniak
Frekwencja 501
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
53:54
Gol
53:27
Kara (2 min)
Radosław Galant - Wysoko uniesiony kij
53:15
Kara (2 min)
Maciej Urbanowicz - Spowodowanie upadku przeciwnika
49:52
Kara (2 min)
Maciej Urbanowicz - Spowodowanie upadku przeciwnika
46:55
Kara (2 min)
Raivo Freidenfelds - Opóźnianie gry
33:26
Kara (2 min)
Roman Szturc - Przeszkadzanie
21:44
Kara (2 min)
Bartłomiej Jeziorski - Spowodowanie upadku przeciwnika
20:43
Kara (2 min)
Olli Kaskinen - Trzymanie kija przeciwnika
12:21
Kara (2 min)
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Bence Balizs

24 🚫 100%
BR 35

Michał Kieler

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 16

Arkadiusz Kostek

PO 5

Eduards Hugo Jansons

LS 76

Markus Korkiakoski

ŚR 25

Josef Mikyska

2 A
PS 19

Josef Svec

1 A
2 Formacja
LO 6

Eriks Sevcenko

PO 9

Yauheni Kameneu

LS 92

Maciej Urbanowicz

1 4 min
ŚR 77

Raivo Freidenfelds

1 2 min
PS 31

Mark Kaleinikovas

3 Formacja
LO 17

Kamil Górny

PO 69

Mateusz Bryk

LS 8

Patryk Pelaczyk

1
ŚR 14

Dominik Paś

PS 98

Dominik Jarosz

4 Formacja
LO 59

Marcin Horzelski

PO 87

Jakub Blanik

LS 22

Łukasz Nalewajka

1 A 2 min
ŚR 20

Radosław Nalewajka

PS 29

Antons Sinegubovs

Trener
Robert Kalaber
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 33

Tomas Fucik

43 3 93%
BR 18

Kamil Lewartowski

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 12

Olaf Bizacki

PO 4

Olli Kaskinen

2 min
LS 71

Szymon Marzec

ŚR 26

Filip Starzyński

PS 11

Mateusz Gościński

2 Formacja
LO 6

Bartosz Ciura

PO 67

Bartłomiej Pociecha

LS 64

Ondrej Sedivy

ŚR 24

Radosław Galant

2 min
PS 9

Christian Mroczkowski

3 Formacja
LO 13

Alexander Younan

PO 76

Emil Bagin

LS 69

Roman Szturc

2 min
ŚR 94

Alexandre Boivin

PS 39

Jean Dupuy

4 Formacja
LO 38

Mateusz Ubowski

PO 96

Oskar Jaśkiewicz

LS 8

Jakub Bukowski

ŚR 5

Filip Komorski

PS 91

Bartłomiej Jeziorski

2 min
Trener
Andrey Sidorenko