Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

1 LIGA / MHL sobota, 22 styczeń 2022 sobota, 22 styczeń 2022
UNIA
1-6
SMS PZHL
Hala Lodowa MOSiR Oświęcim
Strzały 29-39
S. Główny Dariusz Pobożniak
S. Główny
S. Liniowy Michał Kret
S. Liniowy Łukasz Barutowicz
Frekwencja 60
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
44:27
Kara (2 min)
Piotr Kot - Spowodowanie upadku przeciwnika
37:05
Kara (2 min)
Arkadiusz Karasiński - Spowodowanie upadku przeciwnika
36:13
Kara (2 min)
Jan Stępień - Spowodowanie upadku przeciwnika
35:29
Czas
31:11
Kara (2 min)
Jakub Najsarek - Przeszkadzanie
26:13
Kara (2 min)
22:17
Kara (2 min)
Jan Stępień - Spowodowanie upadku przeciwnika
01:52
Kara (2 min)
Marcin Szlomski - Spowodowanie upadku przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 31

Filip Płonka

16 3 81.3%
BR 18

Gabriel Kaczkowski

23 3 87%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 6

Piotr Kot

1 A 2 min
PO 10

Filip Dworzak

2 min
LS 22

Vasiliy Yerassov

ŚR 11

Michał Sadowski II

1
PS 27

Patryk Kusak

2 Formacja
LO 55

Jakub Najsarek

2 min
PO 7

Arkadiusz Guzik

LS 91

Szymon Fus

ŚR 19

Krystian Sosnowski

PS 92

Yahor Piankrat

3 Formacja
LO 9

Miłosz Pencko

PO 39

Adam Wytrykus

LS 17

Mykhailo Kovalchuk

ŚR 13

Kamil Daniliszyn

PS 21

Artur Ptashkin

4 Formacja
LS 78

Mateusz Klimczyk

ŚR 16

Maksymilian Nowak

Trener
Lubomir Witoszek
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 25

Tomasz Grobelkiewicz

29 1 96.6%
BR 1

Maksymilian Kura

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 7

Błażej Chodor

PO 8

Szymon Gurzyński

LS 17

Arkadiusz Karasiński

1 2 min
ŚR 24

Szymon Maćkowski

4
PS 22

Karol Moś

5 A
2 Formacja
LO 21

Jan Stępień

4 min
PO 13

Jakub Wilk

LS 9

Jakub Musioł

ŚR 10

Wojciech Zając

PS 19

Mikołaj Kociszewski

3 Formacja
LO 12

Marcin Szlomski

2 min
PO 15

Kacper Łukawski

2 A
LS 11

Jakub Hofman

1
ŚR 18

Maksymilian Dawid

1 A
PS 23

Jonasz Hofman

4 Formacja
LS 16

Bartłomiej Spyrka

ŚR 6

Jakub Bielecki

PS 14

Mateusz Malinowski

Trener
Artur Ślusarczyk