Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

2 LIGA sobota, 20 listopad 2021 sobota, 20 listopad 2021
ORLIK
7-25
GAZDA TEAM
Lodowisko Torpol MOSiR Opole
Strzały 7-25
S. Główny Dominik Robaszkiewicz
S. Główny Mariusz Nawrocki
S. Liniowy x
S. Liniowy x
Frekwencja 30
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:11
Kara (2 min)
58:40
Gol
58:37
Gol
57:11
Kara (2 min)
56:30
Kara (2 min)
49:00
Kara (2 min)
Piotr Białoń - Opóźnianie gry
47:30
Kara (2 min)
46:52
Kara (2 min)
Piotr Białoń - Opóźnianie gry
44:43
Kara (2 min)
41:29
Gol
40:20
Gol
4:17
EQ
39:20
Kara (2 min)
Łukasz Szumal - Przeszkadzanie
35:30
Kara (2 min)
33:09
Kara (20 min)
Marcin Obrał - Kara meczu za niesportowe zachowanie
33:09
Gol
31:40
Kara (2 min)
Marcin Obrał - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
31:40
Gol
30:45
Gol
27:51
Kara (2 min)
Dominik Cecuła - Trzymanie przeciwnika
25:43
Kara (2 min)
Julian Wołoszyński - Trzymanie przeciwnika
20:00
Kara (2 min)
Opóźnianie gry
19:53
Gol
1:10
PP1
18:53
Kara (2 min)
Bartosz Olchawski - Przeszkadzanie
13:33
Kara (2 min)
Grzegorz Janecki - Atak łokciem
12:15
Kara (2 min)
Adam Zych - Przeszkadzanie
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 95

Łukasz Piegza

25 25 0%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 0

Maciej Bakalarz

PO 17

Julian Wołoszyński

2 min
LS 19

Owidiusz Nicieja

ŚR 14

Marcin Obrał

22 min
PS 8

Wojciech Frańczak

1 A
2 Formacja
LO 24

Szymon Makarski

1
PO 7

Jakub Tymków

1 4 min
LS 15

Arkadiusz Wołoszyński

2 2 A
ŚR 16

Grzegorz Janecki

2 4 min
PS 43

Radosław Bobowski

3 Formacja
LO 28

Vlad Tsyholnyk

1 2 min
PO 23

Dariusz Biegun

LS 13

Bartosz Janecki

1 A
ŚR 32

Marcin Sułek

PS 22

Joel Alkan

2 min
Trener
Dariusz Biegun
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 41

Tomasz Słowakiewicz

2 2 0%
BR 3

Piotr Białoń

5 5 0%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 89

Łukasz Szumal

2 1 A 2 min
PO 11

Adam Zych

1 2 min
LS 23

Kacper Kos

5 2 A
ŚR 39

Rafał Podlipni

1 4 A
PS 16

Grzegorz Pajerski

2 5 A
2 Formacja
LO 10

Dominik Cecuła

1 5 A 2 min
PO 19

Dawid Olchawski

5 2 A
LS 28

Damian Sulka

2 1 A
ŚR 17

Daniel Kapica

2 3 A
PS 33

Tadeusz Huzior

3 A 2 min
3 Formacja
LO 12

Michał Zwinczak

2 1 A
PO 27

Bartosz Olchawski

2 2 A 2 min
Trener
x