home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Live event Kalendarz tag

Social Media

PHL piątek, 10 wrzesień 2021 piątek, 10 wrzesień 2021
CRACOVIA
4-3K
ZAGŁĘBIE
Lodowisko im. Adam "Rocha" Kowalskiego Kraków
Strzały 43-25
S. Główny Gabryszak Przemysław
S. Główny Lipiński Daniel
S. Liniowy Artur Hyliński
S. Liniowy Dariusz Pobożniak
Frekwencja 400

Seria Rzutów Karnych

2:0

#4
Niewykorzystany
Jarosław Rzeszutko / br: Denis Perevozchikov
#3
TRAFIONY
Jiri Gula / br: Michał Czernik
#3
Niewykorzystany
Martin Przygodzki / br: Denis Perevozchikov
#2
TRAFIONY
Jakub Saur / br: Michał Czernik
#2
Niewykorzystany
Yevgeni Nikiforov / br: Denis Perevozchikov
#1
Niewykorzystany
Bartłomiej Bychawski / br: Denis Perevozchikov
#1
Niewykorzystany
Erik Nemec / br: Michał Czernik

65:00
Gol
4:3
PSS
63:52
Kara (2 min)
Damian Kapica - Spowodowanie upadku przeciwnika
63:52
Czas
58:49
Zmiana bramkarza
58:00
Czas
58:00
Zmiana bramkarza
48:05
Kara (2 min)
Bartłomiej Bychawski - Spowodowanie upadku przeciwnika
43:17
Kara (2 min)
30:28
Kara (2 min)
Kamil Sikora - Trzymanie przeciwnika
27:03
Kara (2 min)
Collin Shirley - Atak kijem trzymanym oburącz
23:20
Kara (2 min)
Maksim Ignatovich - Spowodowanie upadku przeciwnika
19:55
Kara (2 min)
Jarosław Rzeszutko - Opóźnianie gry
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 59

Denis Perevozchikov

25 3 88%
BR 72

David Zabolotny

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 89

Jiri Gula

1 A
PO 33

Jakub Saur

1 A
LS 14

Erik Nemec

1 2 A
ŚR 10

Evgeni Bodrov

2 min
PS 95

Damian Kapica

2 1 A 2 min
2 Formacja
LO 2

Martin Dudas

PO 90

Ales Jezek

1 A
LS 94

Stephan Csamango

ŚR 8

Łukasz Kamiński

PS 71

Sebastian Brynkus

3 Formacja
LO 16

Saku Kinnunen

PO 43

Maksim Ignatovich

2 min
LS 15

Collin Shirley

2 min
ŚR 50

Ivan Iatsenko

PS 88

Artem Voroshilo

4 Formacja
LO 11

Antoni Dziurdzia

PO 81

Mateusz Bezwiński

LS 7

Igor Augustyniak

ŚR 3

Patryk Gosztyła

PS 12

Michał Jaracz

Trener
Rudolf Rohacek
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 34

Michał Czernik

43 4 90.7%
BR 33

Marcel Kotuła

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 15

Michał Naróg

PO 17

Mikhail Syroezhkin

LS 78

Yevgeni Nikiforov

2
ŚR 40

Aleksandr Vasilev

2 A
PS 10

Michał Bernacki

2 Formacja
LO 24

Bartłomiej Bychawski

1 A 2 min
PO 96

Oskar Jaśkiewicz

1 A
LS 11

Martin Przygodzki

1 A
ŚR 13

Jarosław Rzeszutko

1 2 min
PS 90

Ivan Rybchik (✖)

3 Formacja
LO 37

Armen Khoperia

PO 26

Nikita Mitskevich

LS 8

Andrei Dubinin

ŚR 18

Tomasz Kozłowski

PS 57

Dominik Nahunko

4 Formacja
LO 27

Szymon Luszniak

PO 41

Partyk Wysocki (✖)

LS 32

Damian Piotrowicz

ŚR 19

Kamil Sikora

2 min
PS 87

Jakub Blanik

Trener
Grzegorz Klich