SENIORZY

SZTAB SZKOLENIOWY

Zdjęcie Roberta Kalabera
Robert Kalaber

Trener

Zdjęcie Grzegorza Klicha
Grzegorz Klich

Asystent trenera

Zdjęcie Marka Batkiewicza
Marek Batkiewicz

Trener bramkarzy

Zdjęcie Ireneusza Jarosza
Ireneusz Jarosz

Trener video/analityk

Zdjęcie Leszka Laszkiewicza
Leszek Laszkiewicz

Team leader

Zdjęcie Rocha Bogłowskiego
Roch Bogłowski

Kierownik drużyny

Zdjęcie Wojciecha Chowańca
Wojciech Chowaniec

Serwisant

Zdjęcie Krzysztofa Jarosza
Krzysztof Jarosz

Serwisant

Zdjęcie Wojciecha Kani
Wojciech Kania

Lekarz

Zdjęcie Zbigniewa Galickiego
Zbigniew Galicki

Fizjoterapeuta

Zdjęcie Huberta Paszkiewicza
Hubert Paszkiewicz

Fizjoterapeuta

MISTRZOSTWA ŚWIATA ELITY (OSTRAVA)

11.05.2024 Polska - Łotwa 16:20

12.05.2024 Szwecja - Polska 20:20

14.05.2024 Polska - Francja 20:20

15.05.2024 Słowacja - Polska 20:20

17.05.2024 Polska - USA 20:20

18.05.2024 Niemcy - Polska 16:20

20.05.2024 Kazachstan - Polska 20:20

TURNIEJ PREKWALIFIKACJI OLIMPIJSKICH (SOSNOWIEC)

08.02.2024 Polska - Estonia 4:0 (0:0, 2:0, 2:0) >>> PROTOKÓŁ

Bramki ● F.Komorski, M.Michalski, J.Wanacki, D.Paś

POLSKA: David Zabolotny - Patryk Wajda, Kamil Górny, Bartosz Fraszko, Grzegorz Pasiut, Patryk Wronka - Bartosz Ciura, Oskar Jaśkiewicz, Dominik Paś, Paweł Zygmunt, Kamil Wałęga - Jakub Wanacki, Paweł Dronia, Marcin Kolusz, Krystian Dziubiński, Bartłomiej Jeziorski - Mateusz Zieliński, Marcin Horzelski, Filip Komorski, Radosław Galant, Mateusz Michalski.

09.02.2024 Polska - Ukraina 2:3 K. (1:0, 1:1, 0:1, 0:0) >>> PROTOKÓŁ

Bramki ● K.Górny, M.Kolusz

POLSKA: Maciej Miarka - Patryk Wajda, Kamil Górny, Bartosz Fraszko, Grzegorz Pasiut, Patryk Wronka - Bartosz Ciura, Oskar Jaśkiewicz, Dominik Paś, Paweł Zygmunt, Kamil Wałęga - Jakub Wanacki, Paweł Dronia, Marcin Kolusz, Krystian Dziubiński, Bartłomiej Jeziorski - Mateusz Zieliński, Marcin Horzelski, Filip Komorski, Radosław Galant, Mateusz Michalski.

11.02.2024 Korea - Polska 3:2 D. (0:0, 1:0, 1:2, 1:0) >>> PROTOKÓŁ

Bramki ● D. Paś, J. Wanacki.

POLSKA: David Zabolotny - Paweł Dronia, Jakub Wanacki, Bartosz Fraszko, Grzegorz Pasiut, Patryk Wronka - Patryk Wajda, Kamil Górny, Dominik Paś, Marcin Kolusz, Krystian Dziubiński - Bartosz Ciura, Oskar Jaśkiewicz, Kamil Wałęga, FIlip Komorski, Bartłomiej Jeziorski - Mateusz Zieliński, Marcin Horzelski, Paweł Zygmunt Radosław Galant, Mateusz Michalski.

MECZE TOWARZYSKIE

05.02.2024 Polska - Korea 6:0 (5:0, 0:0, 1:0) >>> PROTOKÓŁ

Bramki ● G.Pasiut x2, P.Krężołek, K.Dziubiński, B.Jeziorski.

POLSKA: Maciej Miarka (20.00 David Zabolotny) - Patryk Wajda, Kamil Górny, Bartosz Fraszko, Grzegorz Pasiut, Patryk Wronka - Bartosz Ciura, Oskar Jaśkiewicz, Dominik Paś, Paweł Zygmunt, Kamil Wałęga - Jakub Wanacki, Paweł Dronia, Marcin Kolusz, Krystian Dziubiński, Bartłomiej Jeziorski - Mateusz Zieliński, Marcin Horzelski, Patryk Krężołek, Radosław Galant, Mateusz Michalski.

TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI EIHC (SOSNOWIEC)

09.11.2023 Polska - Estonia 7:3 (2:1, 3:0, 2:2) >>> PROTOKÓŁ

Bramki ●  B.Jeziorski x2,  B.Ciura, A.Łyszczarczyk, F.Komorski, P.Krężołek, D.Wanat.

Polska:  David Zabolotny - Arkadiusz Kostek, Jakub Wanacki, Bartłomiej Jeziorski, Kamil Wałęga, Dominik Paś - Bartosz Ciura, Oskar Jaśkiewicz, Alan Łyszczarczyk, Filip Komorski, Patryk Krężołek - Paweł Dronia, Olivier Kurnicki, Adam Kiedewicz, Igor Smal, Jakub Bukowski - Mateusz Zieliński, Marcin Horzelski, Damian Tyczyński, Łukasz Krzemień, Dariusz Wanat.

10.11.2023 Polska - Łotwa U20 5:1 (1:0,2:0,2:1)>>> PROTOKÓŁ

Bramki ● B.Jeziorski x2, A. Łyszczarczyk, B.Ciura, P.Dronia

POLSKA: Maciej Miarka - Arkadiusz Kostek, Jakub Wanacki, Bartłomiej Jeziorski, Dominik Paś, Dariusz Wanat - Bartosz Ciura, Oskar Jaśkiewicz, Alan Łyszczarczyk, Filip Komorski, Patryk Krężołek - Paweł Dronia, Olivier Kurnicki, Konrad Filipek, Igor Smal, Damian Tyczyński - Bartosz Florczak, Marcin Horzelski, Adam Kiedewicz, Łukasz Krzemień, Jakub Bukowski

11.11.2023 Polska - Litwa 5:1 (1:0, 1:1, 3:0) >>> PROTOKÓŁ

Bramki ●A. Łyszczarczyk x2, B.Jeziorski, I.Smal, J.Bukowski.

POLSKA: Maciej Miarka - Arkadiusz Kostek, Olivier Kurnicki, Bartłomiej Jeziorski, Dominik Paś, Dariusz Wanat - Bartosz Ciura, Oskar Jaśkiewicz, Alan Łyszczarczyk, Filip Komorski, Patryk Krężołek - Mateusz Zieliński, Jakub Wanacki, Konrad Filipek, Igor Smal, Damian Tyczyński - Bartosz Florczak, Marcin Horzelski, Adam Kiedewicz, Łukasz Krzemień, Jakub Bukowski

ARCHIWUM

Sezon 2021/22Link

Sezon 2022/23 - Link


Sponsorzy i Partnerzy

Partner Instytucjonalny
Sponsor Polskiego Związku Hokeja na Lodzie
Sponsor Strategiczny Polskiego Związku Hokeja na Lodzie
Sponsor Główny Reprezentacji Polski
Sponsor Tytularny TAURON Hokej Ligi
Partner Tytularny TAURON Ligi Hokeja Kobiet
Sponsor TAURON Ligi Hokeja Kobiet
Oficjalny Partner Polskiego Hokeja
Partner drużyny grającej w EWHL – TAURON Metropolia Silesia
Partner Reprezentacji Polski w Hokeju na lodzie
Sponsor meczów towarzyskich Reprezentacji Polski
Gospodarz meczów Reprezentacji Polski w Krynicy-Zdrój
Partner wydarzenia
Instytucje
Partnerzy Medialni