Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

SENIORZY

SZTAB SZKOLENIOWY: 

Trener > ROBERT KALABER (SVK)

Asystenci trenera > ARTUR ŚLUSARCZYK i TOMASZ DEMKOWICZ

Trener bramkarzy > ARKADIUSZ SOBECKI

Trener video / analityk > IRENEUSZ JAROSZ

Team leader > LESZEK LASZKIEWICZ

Kierownik drużyny > ROCH BOGŁOWSKI

Serwisanci > WOJCIECH CHOWANIEC i KRZYSZTOF JAROSZ

Lekarze > PAWEŁ HERMAN i WOJCIECH KANIA

Fizjoterapeuci > ZBIGNIEW GALICKI i HUBERT PASZKIEWICZ

MISTRZOSTWA ŚWIATA DYWIZJA I, GRUPA B (KATOWICE, 25.04-01.05.2022)

25.04.2022: ESTONIA - POLSKA (20.00)

26.04.2022: POLSKA - UKRAINA (20.00)

28.04.2022: POLSKA - JAPONIA (20.00)

29.04.2022: POLSKA - SERBIA (20.00)

01.05.2022: LITWA - POLSKA (16.30)

Oficjalna strona Mistrzostw IIHF

KWALIFIKACJE DO ZIO 2022 - TURNIEJ FINAŁOWY

26.08.2021, Bratysława, BIAŁORUŚ - POLSKA 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) >>> PROTOKÓŁ 

Bramka ● F. Komorski.

POLSKA: John Murray - Bartosz Ciura, Marcin Kolusz, Aron Chmielewski, Dominik Paś, Krystian Dziubiński - Patryk Wajda, Arkadiusz Kostek, Paweł Zygmunt, Patryk Wronka, Grzegorz Pasiut - Kamil Górny, Mateusz Bryk, Filip Komorski, Maciej Urbanowicz, Alan Łyszczarczyk - Jakub Wanacki, Oskar Jaśkiewicz, Martin Przygodzki, Filip Starzyński, Mateusz Michalski.

27.08.2021, Bratysława, SŁOWACJA - POLSKA 5:1 (1:0, 3:1, 1:0) >>> PROTOKÓŁ

Bramka ● K. Dziubiński.

POLSKA: John Murray - Bartosz Ciura, Marcin Kolusz, Aron Chmielewski, Dominik Paś, Krystian Dziubiński - Patryk Wajda, Arkadiusz Kostek, Pawel Zygmunt, Patryk Wronka, Grzegorz Pasiut - Kamil Górny, Mateusz Bryk, Filip Komorski, Maciej Urbanowicz, Alan Łyszczarczyk - Jakub Wanacki, Oskar Jaśkiewicz, Martin Przygodzki, Filip Starzyński, Kamil Wałęga.

29.08.2021, Bratysława, POLSKA - AUSTRIA 1:4 (1:2, 0:1, 0:1) >>> PROTOKÓŁ

Bramka ● K. Dziubiński.

POLSKA: John Murray - Bartosz Ciura, Marcin Kolusz, Aron Chmielewski, Filip Komorski, Krystian Dziubiński - Patryk Wajda, Arkadiusz Kostek, Paweł Zygmunt, Patryk Wronka, Grzegorz Pasiut - Kamil Górny, Mateusz Bryk, Dominik Paś, Maciej Urbanowicz, Alan Łyszczarczyk - Jakub Wanacki, Yauheni Kameneu, Martin Przygodzki, Filip Starzyński, Mateusz Michalski.

BALTIC CUP CHALLANGE - TURNIEJ TOWARZYSKI

11.11.2021, Tallin, POLSKA - LITWA  11:3 (1:2, 3:0, 7:1) >>> PROTOKÓŁ

Bramki ● K. Dziubiński 2, P. Zygmunt 2, K. Paszek, O. Bizacki, K. Bilas, B. Jeziorski, O. Jaśkiewicz.

POLSKA: Michał Kieler - Patryk Wajda, Kamil Paszek, Krystian Dziubiński, Kamil Wałęga, Alan Łyszczarczyk - Oskar Jaśkiewicz, Olaf Bizacki, Radosław Sawicki, Dominik Paś, Paweł Zygmunt - Mateusz Zieliński, Adrian Jaworski, Jakub Bukowski, Damian Tyczyński, Patryk Krężołek - Karol Bilas, Yauheni Kameneu, Kamil Wróbel, Dominik Jarosz, Bartłomiej Jeziorski.

12.11.2021, Tallin, ŁOTWA B - POLSKA 4:8 (0:2, 2:1, 2:5) >>> PROTOKÓŁ - Mecz nieoficjalny.

Bramki ● A. Łyszczarczyk 2, P. Zygmunt 2, P. Krężołek 2, O. Jaśkiewicz, K. Dziubiński.

POLSKA: Kamil Lewartowski - Patryk Wajda, Kamil Paszek, Krystian Dziubiński, Kamil Wałęga, Alan Łyszczarczyk - Yauheni Kameneu, Olaf Bizacki, Radosław Sawicki, Dominik Paś, Paweł Zygmunt - Mateusz Zieliński, Adrian Jaworski, Jakub Bukowski, Damian Tyczyński, Kamil Wróbel - Oskar Jaśkiewicz, Michał Naróg, Patryk Krężołek, Dominik Jarosz, Bartłomiej Jeziorski.

13.11.2021, Tallin, POLSKA – ESTONIA 8:1 (4:0, 3:0, 1:1) >>> PROTOKÓŁ

Bramki ● K. Dziubiński 2, P. Krężołek, K. Wałęga, R. Sawicki, Y. Kameneu, D. Tyczyński, J. Bukowski.

POLSKA:  Michał Kieler – Patryk Wajda, Oskar Jaśkiewicz, Krystian Dziubiński, Kamil Wałęga, Alan Łyszczarczyk – Yauheni Kameneu, Olaf Bizacki, Radosław Sawicki, Dominik Paś, Paweł Zygmunt – Mateusz Zieliński, Adrian Jaworski, Jakub Bukowski, Damian Tyczyński, Patryk Krężołek – Karol Biłas, Michał Naróg, Kamil Wróbel, Dominik Jarosz, Kamil Paszek.