AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
Ligowe / PP / MP
Baza zawodników
WYNIKI NA ŻYWO
POLSKI HOKEJ TV
PZHL
DLA MEDIÓW
SKLEP
REPREZENTACJE
Seniorzy (A)
Juniorzy (U20)
Juniorzy (U18)
Juniorzy (U16)
Seniorki (A)
Juniorki (U18)
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
Ligowe / PP / MP
Baza zawodników
WYNIKI NA ŻYWO
POLSKI HOKEJ TV
PZHL
DLA MEDIÓW
SKLEP
REPREZENTACJE
Seniorzy (A)
Juniorzy (U20)
Juniorzy (U18)
Juniorzy (U16)
Seniorki (A)
Juniorki (U18)
Polski Hokej
x
x
AKTUALNOŚCI
exit_to_app
ROZGRYWKI
Ligowe / PP / MP
Baza zawodników
WYNIKI NA ŻYWO
exit_to_app
POLSKI HOKEJ TV
exit_to_app
PZHL
exit_to_app
DLA MEDIÓW
exit_to_app
SKLEP
exit_to_app
REPREZENTACJE
Seniorzy (A)
Juniorzy (U20)
Juniorzy (U18)
Juniorzy (U16)
Seniorki (A)
Juniorki (U18)
UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC (U16)
2023 / 2024
2021 / 2022
2022 / 2023
Terminarz
Wyniki
czwartek, 07.03.2024
MŁODZIK (SZHL)
UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC (U16)
4-13
NAPRZÓD JANÓW KATOWICE (U16)
ZAGŁĘBIE
NAPRZÓD
4
13
czwartek, 29.02.2024
MŁODZIK (SZHL)
BS POLONIA BYTOM (U16)
5-2
UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC (U16)
POLONIA
ZAGŁĘBIE
5
2
czwartek, 22.02.2024
MŁODZIK (SZHL)
UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC (U16)
5-7
JKH GKS JASTRZĘBIE (U16)
ZAGŁĘBIE
JASTRZĘBIE
5
7
czwartek, 15.02.2024
MŁODZIK (SZHL)
AM GIEKSA KATOWICE (U16)
5-4
UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC (U16)
KATOWICE
ZAGŁĘBIE
5
4
czwartek, 25.01.2024
MŁODZIK (SZHL)
UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC (U16)
6-7
D
MOSM TYCHY (U16)
ZAGŁĘBIE
MOSM
6
(D)
7
czwartek, 18.01.2024
MŁODZIK (SZHL)
NAPRZÓD JANÓW KATOWICE (U16)
2-6
UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC (U16)
NAPRZÓD
ZAGŁĘBIE
2
6
czwartek, 11.01.2024
MŁODZIK (SZHL)
UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC (U16)
8-4
BS POLONIA BYTOM (U16)
ZAGŁĘBIE
POLONIA
8
4
czwartek, 04.01.2024
MŁODZIK (SZHL)
JKH GKS JASTRZĘBIE (U16)
8-5
UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC (U16)
JASTRZĘBIE
ZAGŁĘBIE
8
5
czwartek, 21.12.2023
MŁODZIK (SZHL)
UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC (U16)
4-6
NAPRZÓD JANÓW KATOWICE (U16)
ZAGŁĘBIE
NAPRZÓD
4
6
czwartek, 07.12.2023
MŁODZIK (SZHL)
UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC (U16)
7-2
AM GIEKSA KATOWICE (U16)
ZAGŁĘBIE
KATOWICE
7
2
czwartek, 30.11.2023
MŁODZIK (SZHL)
MOSM TYCHY (U16)
10-3
UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC (U16)
MOSM
ZAGŁĘBIE
10
3
czwartek, 16.11.2023
MŁODZIK (SZHL)
UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC (U16)
6-7
BS POLONIA BYTOM (U16)
ZAGŁĘBIE
POLONIA
6
7
czwartek, 02.11.2023
MŁODZIK (SZHL)
UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC (U16)
4-7
JKH GKS JASTRZĘBIE (U16)
ZAGŁĘBIE
JASTRZĘBIE
4
7
czwartek, 26.10.2023
MŁODZIK (SZHL)
AM GIEKSA KATOWICE (U16)
5-3
UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC (U16)
KATOWICE
ZAGŁĘBIE
5
3
czwartek, 19.10.2023
MŁODZIK (SZHL)
UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC (U16)
3-7
MOSM TYCHY (U16)
ZAGŁĘBIE
MOSM
3
7
czwartek, 12.10.2023
MŁODZIK (SZHL)
NAPRZÓD JANÓW KATOWICE (U16)
5-2
UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC (U16)
NAPRZÓD
ZAGŁĘBIE
5
2
czwartek, 05.10.2023
MŁODZIK (SZHL)
BS POLONIA BYTOM (U16)
3-2
UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC (U16)
POLONIA
ZAGŁĘBIE
3
2
czwartek, 28.09.2023
MŁODZIK (SZHL)
JKH GKS JASTRZĘBIE (U16)
4-2
UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC (U16)
JASTRZĘBIE
ZAGŁĘBIE
4
2
czwartek, 21.09.2023
MŁODZIK (SZHL)
UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC (U16)
7-4
AM GIEKSA KATOWICE (U16)
ZAGŁĘBIE
KATOWICE
7
4
czwartek, 14.09.2023
MŁODZIK (SZHL)
MOSM TYCHY (U16)
7-6
D
UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC (U16)
MOSM
ZAGŁĘBIE
7
(D)
6
ZAWODNICY
Bramkarz
Krzysztof Bednarek
(13.10.2011)
0
Alicja Kobiela
(19.10.2007)
0
Kamil Olszyna
(06.12.2010)
0
Wiktor Skowron
(29.09.2009)
0
Obrońca
Krzysztof Klich
(18.07.2010)
0
Przemysław Lubański
(29.07.2009)
0
Bartosz Sajnóg
(05.01.2010)
0
Jakub Stec
(03.02.2010)
0
Filip Urgacz
(19.09.2010)
0
Łukasz Walotek
(26.04.2009)
0
Kajetan Zaleski
(13.07.2010)
0
Julian Zapała
(23.02.2009)
0
Marcel Zoń
(26.05.2009)
0
Napastnik
Franciszek Białek
(21.07.2010)
0
Konrad Czubała
(02.12.2010)
0
Ignacy Dyjas
(18.05.2010)
0
Wojciech Furmański
(06.05.2009)
0
Michał Kałwa
(28.12.2009)
0
Michał Klich
(18.07.2010)
0
Kamil Klich
(18.07.2010)
0
Szymon Krzemień
(11.03.2010)
0
Ksawier Łasiński
(02.03.2010)
0
Mateusz Michalik
(09.09.2009)
0
Jakub Nagy
(16.05.2010)
0
Maciej Ungrowski
(20.11.2009)
0
Aleksander Wrześniak
(05.12.2010)
0