Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

ŻAK STARSZY (MOZHL) niedziela, 27 luty 2022 niedziela, 27 luty 2022
CRACOVIA
3-4
UNIA
Lodowisko im. Adam "Rocha" Kowalskiego Kraków
Strzały 3-4
S. Główny Krzysztof Siemek
S. Główny Filip Dudek
S. Liniowy
S. Liniowy
Frekwencja 40
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
55:29
Kara (2 min)
Filip Hudziak - Uderzenie kijem
53:30
Gol
44:39
Czas
44:39
Kara (2 min)
Jan Połącarz - Atak kijem trzymanym oburącz
40:00
Zmiana bramkarza
35:58
Kara (2 min)
Nikola Isztok - Spowodowanie upadku przeciwnika
35:44
Kara (2 min)
35:44
Kara (2 min)
32:48
Kara (2 min)
Radosław Kot - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
26:41
Kara (2 min)
Karol Ganew - Trzymanie przeciwnika
26:10
Kara (2 min)
Gabriel Isztok - Atak kolanem
17:07
Gol
08:05
Kara (2 min)
Antoni Noworyta - Przeszkadzanie
07:17
Kara (2 min)
Michał Olszewski - Spowodowanie upadku przeciwnika
05:31
Kara (2 min)
Karol Furman - Podcięcie
01:43
Kara (2 min)
Mateusz Łasocha - Spowodowanie upadku przeciwnika
01:21
Kara (2 min)
Karol Ganew - Zahaczanie
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 2

Kamil Firek

2 2 0%
BR 22

Alicja Hudziak

2 2 0%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 5

Karol Ganew

1 4 min
PO 17

Nikola Isztok

2 min
LS 13

Maciej Pabis

2
ŚR 8

Jakub Konarski

PS 18

Gabriel Isztok

3 A 2 min
2 Formacja
LO 25

Mateusz Łasocha

2 min
PO 12

Maciej Kunicki

LS 20

Michał Olszewski

2 min
ŚR 21

Maciej Wójcik

PS 23

Filip Hudziak

2 min
3 Formacja
LO 14

Hleb Vasilyeu

PO 3

Yehor Zhmvidov

LS 4

Amelia Firek

ŚR 15

Karol Śliż

PS 24

Adam Nuckowski

2 min
4 Formacja
LO 19

Marcin Siwy

LS 11

Paweł Korzeniowski

Trener
Piotr Ślusarek
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 66

Kacper Rydzoń

3 3 0%
BR 73

Gabriel Jurkiewicz

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 6

Paweł Płatacz

2 min
PO 7

Karol Furman

2 min
LS 2

Aleksander Wanat

ŚR 37

Radosław Kot

1 2 min
PS 19

Kajetan Domalewski

2
2 Formacja
LO 13

Antoni Noworyta

1 2 min
PO 26

Jakub Zajas

LS 17

Mateusz Wiśniowski

1 A
ŚR 53

Piotr Płatacz

PS 92

Jan Połącarz

2 min
3 Formacja
LO 22

Szymon Krzemień

1 A
LS 21

Jakub Nagy

Trener
Robert Piecha