Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PUCHAR POLSKI poniedziałek, 27 grudzień 2021 poniedziałek, 27 grudzień 2021
KATOWICE
4-5
TORUŃ
Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów OSiR Bytom
Strzały 39-33
S. Główny Michał Baca
S. Główny Krzysztof Kozłowski
S. Liniowy Andrzej Nenko
S. Liniowy Mateusz Bucki
Frekwencja 1000
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Kara (10 min)
Bartosz Fraszko - Kara za niesportowe zachowanie 10 min
59:26
Czas
59:10
Zmiana bramkarza
42:59
Gol
37:19
Kara (2 min)
John Murray - Przeszkadzanie
35:24
Kara (2 min)
Alexander Yakimenko - Trzymanie przeciwnika
31:41
Kara (2 min)
Lauri Huhdanpaa - Spowodowanie upadku przeciwnika
23:03
Kara (2 min)
Michał Kalinowski - Uderzenie kijem
21:09
Gol
19:38
Kara (2 min)
Robert Korchokha - Trzymanie przeciwnika
16:42
Gol
14:36
Kara (2 min)
Aleksandr Rodionov - Wysoko uniesiony kij
03:19
Kara (2 min)
Mateusz Zieliński - Spowodowanie upadku przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 31

John Murray

33 5 84.8%
BR 21

Maciej Miarka

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 97

Mateusz Rompkowski

PO 98

Alexander Yakimenko

2 min
LS 10

Bartosz Fraszko

1 1 A 10 min
ŚR 18

Grzegorz Pasiut

1 A
PS 95

Patryk Wronka

2
2 Formacja
LO 12

Maciej Kruczek

PO 8

Patryk Wajda

LS 53

Anthon Eriksson

ŚR 81

Joona Monto

PS 7

Mathias Lehtonen

3 Formacja
LO 2

Carl Hudson

PO 5

Jakub Wanacki

1
LS 24

Mateusz Bepierszcz

ŚR 88

Patryk Krężołek

PS 48

Igor Smal

4 Formacja
LO 34

Dawid Musioł

PO 22

Kalle Valtola

1 A
LS 92

Mateusz Michalski

ŚR 4

David Lebek

PS 11

Jakub Prokurat

Trener
Ireneusz Jarosz
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 70

Conrad Molder

39 4 89.7%
BR 51

Mateusz Studziński

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 11

Adrian Jaworski

PO 12

Aliaksandr Shkrabau

LS 68

Patryk Kogut

2 A
ŚR 10

Kamil Kalinowski

2
PS 19

Michał Kalinowski

1 1 A 2 min
2 Formacja
LO 23

Yegor Shkodenko

PO 4

Mateusz Zieliński

2 min
LS 91

Vadim Vasjonkin

ŚR 17

Robert Arrak

1 1 A
PS 86

Lauri Huhdanpaa

2 min
3 Formacja
LO 57

Dmitri Kozlov

PO 2

Aleksandr Rodionov

2 min
LS 24

Henri Limma

ŚR 88

Robert Korchokha

2 min
PS 61

Michał Zając

4 Formacja
LO 33

Eryk Schafer

PO 71

Filip Mazurkiewicz

LS 29

Jarosław Dołęga

ŚR 43

Yegor Rozhkov

1
PS 21

Dominik Olszewski

1 A
Trener
Jussi Tupamaki