Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

ŻAK MŁODSZY (SZHL) czwartek, 04 listopad 2021 czwartek, 04 listopad 2021
NAPRZÓD
16-3
JASTRZĘBIE
Arena Jantor MOSiR Katowice
Strzały 16-3
S. Główny Lipiński Grzegorz
S. Główny Grelich Sajmon
S. Liniowy
S. Liniowy
Frekwencja 50
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
54:24
Kara - Rzut Karny
Jan Woźniak - Uderzenie kijem
54:24
Gol
52:49
Kara (2 min)
Kacper Malinowski - Spowodowanie upadku przeciwnika
49:20
Gol
48:41
Kara (2 min)
Igor Wróbel - Spowodowanie upadku przeciwnika
47:05
Gol
46:57
Kara (2 min)
Małgorzata Zakrzewska - Atak kijem trzymanym oburącz
46:46
Gol
44:18
Gol
44:06
Gol
42:21
Kara (2 min)
40:00
Zmiana bramkarza
29:52
Kara (2 min)
Wojciech Jacak - Uderzenie kijem
27:56
Gol
26:58
Kara (2 min)
22:59
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
21:39
Kara (2 min)
Wojciech Rzepka - Spowodowanie upadku przeciwnika
21:04
Gol
20:20
Gol
20:00
Zmiana bramkarza
20:00
Zmiana bramkarza
18:37
Kara (2 min)
18:37
Kara (2 min)
09:19
Gol
06:45
Kara (2 min)
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Dominika Panol

BR 2

Wiktor Król

3 3 0%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 38

Antonina Maciołek

PO 8

Wojciech Jaromin

1
LS 41

Kacper Malinowski

1 4 A 2 min
ŚR 28

Małgorzata Zakrzewska

7 2 A 2 min
PS 48

Bartosz Wojciechowski

1
2 Formacja
LO 27

Ewa Rojek

PO 34

Weronika Wróbel

LS 32

Wojciech Rzepka

1 1 A 4 min
ŚR 33

Armand Witosza

2 1 A
PS 19

Bartłomiej Rusinek

1 1 A 2 min
3 Formacja
LO 3

Stanisław Klingenstein

PO 35

Wiktor Lubczyk

2 min
LS 39

Emil Kolaczek

1 1 A 2 min
ŚR 30

Martyna Bojanów

1
PS 6

Igor Wróbel

2 min
4 Formacja
LO 29

Błażej Bonar

PO 7

Igor Bera

Trener
Orawska Joanna
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 11

Marek Kucaj

3 3 0%
BR 86

Oliwier Kozieł

13 13 0%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 5

Alan Grzybek

PO 56

Antoni Oleksy

1
LS 47

Wojciech Jacak

1 A 2 min
ŚR 77

Jan Woźniak

PS 10

Olaf Dylewski

2 Formacja
LO 49

Mikołaj Kubica

2 min
LS 25

Nikodem Gigla

1 A
ŚR 98

Jakub Zając II

PS 15

Dawid Nowak

3 Formacja
LO 8

Julia Zawolik

1
PO 33

Mateusz Krzyształa

LS 87

Adam Lipiński

PS 81

Julian Chrobociński

1
4 Formacja
LO 89

Bartłomiej Szczepaniak

PO 97

Adrian Kozłowski

ŚR 3

Ksawery Kocyło

Trener
Czech Wojciech