Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Live event Kalendarz tag

Social Media

POLSKA HOKEJ LIGA czwartek, 23 wrzesień 2021 czwartek, 23 wrzesień 2021
JASTRZĘBIE
2-4
OŚWIĘCIM
Lodowisko Jastor MOSiR Jastrzębie-Zdrój
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:34
Zmiana bramkarza
59:25
Zmiana bramkarza
57:17
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
54:45
Kara - Rzut Karny
Kamil Górny - Zahaczanie
54:45
Niewykorzystany rz. karny
51:43
Kara (2 min)
Łukasz Krzemień - Uderzenie kijem
42:16
Kara (2 min)
Jesse Dudas - Rzucenie na bandę
35:51
Kara (2 min)
22:09
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
18:17
Kara (2 min)
Mateusz Bryk - Uderzenie kijem
17:33
Kara (2 min)
Patryk Pelaczyk - Spowodowanie upadku przeciwnika
13:32
Kara (2 min)
Ty Wishart - Spowodowanie upadku przeciwnika
10:14
Kara (2 min)
Miłosz Noworyta - Trzymanie przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 7

Patrik Nechvatal

23 3 87%
BR 35

Michał Kieler

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 17

Kamil Górny

PO 69

Mateusz Bryk

2 min
LS 92

Maciej Urbanowicz

1
ŚR 89

Roman Rac

1 A
PS 27

Arturs Sevcenko

2 Formacja
LO 6

Eriks Sevcenko

PO 16

Arkadiusz Kostek

LS 82

Martin Kasperlik

ŚR 79

Vitalijs Pavlovs

1 A
PS 41

Frenks Razgals

1
3 Formacja
LO 3

Maris Jass

PO 9

Yauheni Kameneu

LS 22

Radosław Nalewajka

ŚR 98

Dominik Jarosz

2 min
PS 20

Łukasz Nalewajka

4 Formacja
LO 59

Marcin Horzelski

1 A
PO 78

Siarhei Bahaleisha

LS 13

Egils Kalns

ŚR 14

Samuel Mlynarovic

1 A
PS 8

Patryk Pelaczyk

2 min
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 90

Clarke Saunders

31 2 93.5%
BR 53

Robert Kowalówka

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 96

Kamil Paszek

PO 6

Ty Wishart

1 A 2 min
LS 21

Johan Skinnars

1 A
ŚR 15

Victor Rollin Carlsson

1
PS 7

Zackary Phillips

1
2 Formacja
LO 26

Cole MacDonald

PO 22

Jesse Dudas

2 min
LS 88

Andrej Themar

1 A
ŚR 61

Krystian Dziubiński

1 1 A
PS 77

Teddy Da Costa

1 A
3 Formacja
LO 55

Patryk Noworyta

PO 4

Peter Bezuska

LS 91

Daniil Orekhin

1
ŚR 44

Łukasz Krzemień

1 A 2 min
PS 12

Sebastian Kowalówka

4 Formacja
LO 18

Miłosz Noworyta

2 min
PO 27

Patryk Kusak

ŚR 87

Alexei Trandin

PS 10

Dariusz Wanat