Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

JUNIOR MŁODSZY (A) niedziela, 28 listopad 2021 niedziela, 28 listopad 2021
ŁÓDŹ
4-12
UNIA
Lodowisko Retkinia MOSiR Łódź
Strzały 31-52
S. Główny Michał Gerne
S. Główny
S. Liniowy Sebatian Machel
S. Liniowy Igor Dzięciołowski
Frekwencja 10
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
58:32
Kara (2 min)
Igor Niewiadomski - Przeszkadzanie
56:25
Kara (2 min)
56:25
Kara (2 min)
56:25
Kara (2 min)
Kostiantyn Moruha - Spowodowanie upadku przeciwnika
54:34
Kara (2 min)
Przemysław Ćwiek - Spowodowanie upadku przeciwnika
52:45
Gol
51:44
Kara (2 min)
Illia Baida - Atak kolanem
50:30
Zmiana bramkarza
49:33
Kara (2 min)
Daniel Węgrzynowski - Spowodowanie upadku przeciwnika
41:07
Kara (2 min)
40:49
Gol
40:01
Kara (2 min)
Obraza sędziego
40:00
Zmiana bramkarza
38:22
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
36:54
Gol
36:41
Kara (2 min)
Kiril Kasianchuk - Spowodowanie upadku przeciwnika
35:41
Kara (2 min)
Andrei Chapelskyi - Spowodowanie upadku przeciwnika
28:13
Kara (2 min)
Yahor Tabakou - Spowodowanie upadku przeciwnika
20:01
Zmiana bramkarza
16:51
Gol
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 2

Danylo Klysh

25 7 72%
BR 1

Paweł Walkowiak

27 5 81.5%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 78

Wojciech Marciniak

2 min
PO 91

Dominik Cieślak

LS 7

Miłosz Łuczak

ŚR 85

Damian Lisiecki

2 min
PS 97

Kacper Paradowski

2 Formacja
LO 77

Demian Kozak

1
PO 55

Patryk Marciniak

LS 75

Yahor Tabakou

2 min
PS 87

Jakub Gicala

3 Formacja
LO 93

Nikita Laptinov

2
PO 19

Daniel Węgrzynowski

2 min
LS 56

Norbert Łakomski

1
ŚR 80

Kiril Kasianchuk

2 min
PS 72

Kostiantyn Moruha

1 A 2 min
4 Formacja
LO 14

Artur Kudliński

Trener
Yury Ziankou
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 32

Adrian Gąsior

10 2 80%
BR 31

Adam Mąsior

21 2 90.5%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 91

Miłosz Pencko

2 A 2 min
PO 99

Szymon Siemasz

2 2 A
LS 44

Igor Niewiadomski

3 1 A 2 min
ŚR 28

Daniel Wilk

1 3 A
PS 8

Jan Bratek

1 2 A
2 Formacja
LO 13

Kacper Prokopiak

PO 93

Wiktor Maniak

2 A
LS 33

Mykhailo Kovalchuk

3
ŚR 90

Ihor Nikolaevich

1
PS 24

Filip Witek

3 Formacja
PO 77

Andrei Chapelskyi

1 A 2 min
LS 76

Adrian Płonka

ŚR 17

Danylo Baida

PS 15

Illia Baida

1 2 min
4 Formacja
LO 88

Przemysław Ćwiek

2 min
LS 29

Damian Wróbel

ŚR 98

Michał Zygmunt

Trener
Ireneusz Jarosz