Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Live event Kalendarz tag

Social Media

POLSKA HOKEJ LIGA wtorek, 21 wrzesień 2021 wtorek, 21 wrzesień 2021
TORUŃ
4-2
JASTRZĘBIE
Lodowisko Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego MOSiR Toruń
60:00
Zmiana bramkarza
58:54
Zmiana bramkarza
57:20
Gol
32:45
Kara (2 min)
Egils Kalns - Przeszkadzanie
32:19
Kara (2 min)
Kamil Kalinowski - Uderzenie kijem
32:16
Kara (2 min)
Patryk Kogut - Atak kijem trzymanym oburącz
32:16
Kara (2 min)
32:16
Kara (2 min)
Maris Jass - Ostrość
29:11
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
27:49
Kara (2 min)
25:12
Kara (2 min)
Martin Kasperlik - Spowodowanie upadku przeciwnika
24:52
Kara (2 min)
Henri Limma - Przeszkadzanie
17:50
Kara (2 min)
07:54
Kara (2 min)
Maris Jass - Atak łokciem
06:35
Kara (2 min)
Mateusz Bryk - Trzymanie przeciwnika
02:46
Kara (2 min)
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 70

Conrad Molder

28 2 92.9%
BR 51

Mateusz Studziński

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 57

Dmitri Kozlov

1 A 2 min
PO 12

Aliaksandr Shkrabau

LS 9

Miro Lehtimaki

ŚR 10

Kamil Kalinowski

2 min
PS 68

Patryk Kogut

2 min
2 Formacja
LO 11

Adrian Jaworski

1 A
PO 4

Mateusz Zieliński

LS 24

Henri Limma

2 min
ŚR 89

Nikolai Syty

PS 19

Michał Kalinowski

3 Formacja
LO 23

Yegor Shkodenko

2 A
PO 2

Aleksandr Rodionov

LS 44

Mikhail Shabanov

1
ŚR 17

Robert Arrak

1
PS 86

Lauri Huhdanpaa

1 A
4 Formacja
LO 33

Eryk Schafer

PO 61

Michał Zając

2 min
LS 88

Robert Korchokha

1
ŚR 43

Yegor Rozhkov

PS 29

Jarosław Dołęga

1 1 A 2 min
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 7

Patrik Nechvatal

BR 35

Michał Kieler

21 4 81%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 17

Kamil Górny

PO 69

Mateusz Bryk

2 min
LS 82

Martin Kasperlik

2 min
ŚR 89

Roman Rac

PS 77

Ruslan Bashirov

2 Formacja
LO 6

Eriks Sevcenko

PO 3

Maris Jass

4 min
LS 92

Maciej Urbanowicz

1 1 A
ŚR 79

Vitalijs Pavlovs

1 A
PS 27

Arturs Sevcenko

3 Formacja
LO 59

Marcin Horzelski

PO 9

Yauheni Kameneu

LS 13

Egils Kalns

1 A 2 min
ŚR 14

Samuel Mlynarovic

2 min
PS 41

Frenks Razgals

1
4 Formacja
PO 8

Patryk Pelaczyk

PO 94

Jakub Gimiński

LS 22

Radosław Nalewajka

1 A
ŚR 98

Dominik Jarosz

PS 20

Łukasz Nalewajka