Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

JUNIOR MŁODSZY (B) piątek, 26 listopad 2021 piątek, 26 listopad 2021
SOKOŁY
2-1
CRACOVIA
Lodowisko Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego MOSiR Toruń
Strzały 33-14
S. Główny Paweł Tarkowski
S. Główny
S. Liniowy Dzięciołowski Igor
S. Liniowy Grzegorz Podborny
Frekwencja 30
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
57:36
Kara (2 min)
Michał Nawrot - Spowodowanie upadku przeciwnika
57:36
Czas
50:57
Kara (2 min)
Damian Kapa - Spowodowanie upadku przeciwnika
44:03
Kara (2 min)
44:03
Kara (2 min)
17:17
Kara (2 min)
Aleh Panamarenka - Spowodowanie upadku przeciwnika
11:12
Kara (2 min)
Kamil Mętel - Trzymanie przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Michał Król II

14 1 92.9%
BR 2

Marcel Gimiński

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 37

Olivier Kurnicki

PO 18

Mateusz Błotnicki

1 A
LS 26

Patryk Napiórkowski

1
ŚR 10

Michał Gołębiewski

1 1 A
PS 34

Karol Zberek

2 Formacja
LO 33

Adam Kowalski

1 A
PO 35

Miłosz Dobrzyński

LS 19

Michał Nawrot

2 min
ŚR 32

Filip Wiensak

PS 39

Rafał Podborny

3 Formacja
LO 29

Fedor Lupanov

1 A 2 min
PO 27

Emil Szotkiewicz

LS 58

Mark Siaredzich

ŚR 9

Michał Wiwatowski

PS 15

Aleh Panamarenka

2 min
4 Formacja
LS 30

Łukasz Piór

ŚR 40

Jędrzej Jarmoliński

PS 38

Maksym Kopylov

Trener
Paweł Głaz
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 22

Igor Tyczyński

33 2 93.9%
BR 2

Maksymilian Najder

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 8

Damian Kapa

1 A 2 min
PO 7

Sebastian Gorczyca II

LS 15

Marcin Kuzak II

ŚR 19

Szymon Gumiński

PS 13

Nikita Shatilov

2 Formacja
LO 21

Dawid Tynka

PO 3

Kamil Mętel

2 min
LS 4

Hleb Sapehin

2 min
ŚR 11

Tymofii Gavrylets

PS 10

Jakub Janeczek

3 Formacja
LO 17

Miłosz Tomal

PO 5

Oskar Adamczyk

LS 9

Kamil Żądło

1
ŚR 6

Dawid Balasa

PS 16

Maksym Makuch

4 Formacja
LO 14

Dawid Pawlik

PO 20

Tymoteusz Kosoń

LS 23

Szymon Barcik

ŚR 12

Jakub Ślusarek

PS 18

Yehor Sarapultsev

Trener
Salamon Dominik