Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Live event Kalendarz tag

Social Media

POLSKA HOKEJ LIGA wtorek, 21 wrzesień 2021 wtorek, 21 wrzesień 2021
OŚWIĘCIM
6-2
SOSNOWIEC
Hala Lodowa MOSiR Oświęcim
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:57
Kara (2 min)
Krystian Dziubiński - Spowodowanie upadku przeciwnika
56:32
Kara (2 min)
Kamil Paszek - Atak kijem trzymanym oburącz
46:55
Kara (2 min)
Mikhail Syroezhkin - Uderzenie kijem
44:01
Kara (2 min)
Teddy Da Costa - Spowodowanie upadku przeciwnika
33:33
Kara (2 min)
Dariusz Wanat - Uderzenie kijem
32:25
Kara (2 min)
Bartłomiej Bychawski - Trzymanie przeciwnika
21:05
Kara (2 min)
14:34
Kara (2 min)
Patryk Noworyta - Uderzenie kijem
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
BR 53

Robert Kowalówka

BR 90

Clarke Saunders

25 2 92%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 96

Kamil Paszek

2 min
PO 6

Ty Wishart

1 1 A
LS 21

Johan Skinnars

2 A
ŚR 15

Victor Rollin Carlsson

1 A
PS 7

Zackary Phillips

1 1 A
2 Formacja
LO 26

Cole MacDonald

PO 22

Jesse Dudas

1 A
LS 88

Andrej Themar

1 A
ŚR 61

Krystian Dziubiński

1 1 A 2 min
PS 77

Teddy Da Costa

1 1 A 4 min
3 Formacja
LO 55

Patryk Noworyta

1 A 2 min
PO 4

Peter Bezuska

1 A
LS 91

Daniil Orekhin

1
ŚR 44

Łukasz Krzemień

1 A
PS 12

Sebastian Kowalówka

4 Formacja
LO 18

Miłosz Noworyta

PO 27

Patryk Kusak

ŚR 87

Alexei Trandin

1
PS 10

Dariusz Wanat

2 min
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 33

Marcel Kotuła

24 6 75%
BR 34

Michał Czernik

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 37

Armen Khoperia

PO 17

Mikhail Syroezhkin

2 min
LS 78

Yevgeni Nikiforov

ŚR 40

Aleksandr Vasilev

1 A
PS 10

Michał Bernacki

2 Formacja
LO 24

Bartłomiej Bychawski

2 min
PO 96

Oskar Jaśkiewicz

1 A
LS 11

Martin Przygodzki

1 A
ŚR 13

Jarosław Rzeszutko

1
PS 32

Damian Piotrowicz

3 Formacja
LO 27

Szymon Luszniak

PO 26

Nikita Mitskevich

LS 87

Jakub Blanik

ŚR 18

Tomasz Kozłowski

1
PS 57

Dominik Nahunko

4 Formacja
LO 6

Aleksander Gniewek

PO 41

Partyk Wysocki

LS 90

Ivan Rybchik

ŚR 19

Kamil Sikora

PS 8

Andrei Dubinin