Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PHL wtorek, 18 styczeń 2022 wtorek, 18 styczeń 2022
TYCHY
8-1
ZAGŁĘBIE
Stadion Zimowy MOSiR Tychy
Strzały 52-28
S. Główny Paweł Kosidło
S. Główny Mariusz Smura
S. Liniowy Marcin Młynarski
S. Liniowy Artur Hyliński
Frekwencja 450
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:13
Kara (2 min)
Filip Starzyński - Wysoko uniesiony kij
53:16
Kara (2 min)
52:56
Kara (2 min)
Tomasz Kozłowski - Spowodowanie upadku przeciwnika
50:02
Kara (2 min)
50:02
Kara (2 min)
48:21
Kara (2 min)
39:56
Kara (2 min)
Mathias Israelsson - Opóźnianie gry
30:53
Czas
20:59
Kara (2 min)
Andrei Filonenko - Opóźnianie gry
12:58
Kara (2 min)
Filip Starzyński - Trzymanie przeciwnika
12:45
Niewykorzystany rz. karny
12:45
Kara - Rzut Karny
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 16

Mathias Israelsson

28 1 96.4%
BR 18

Kamil Lewartowski

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 27

Jason Seed

PO 12

Olaf Bizacki

LS 8

Alexander Szczechura

1 2 A 2 min
ŚR 78

Michael Cichy

1
PS 9

Christian Mroczkowski

1 1 A
2 Formacja
LO 92

Grigory Zheldakov

PO 76

Artyom Smirnov

2 A
LS 96

Denis Sergushkin

ŚR 10

Yegor Feofanov

PS 39

Jean Dupuy

1 1 A
3 Formacja
LO 20

Marek Biro

1 A
PO 67

Bartłomiej Pociecha

3 A
LS 11

Mateusz Gościński

1 2 A
ŚR 24

Radosław Galant

2 1 A
PS 91

Bartłomiej Jeziorski

4 Formacja
LO 85

Dmitrii Korchemkin

PO 66

Jakub Witecki

LS 15

Kamil Wróbel

ŚR 26

Filip Starzyński

4 min
PS 71

Szymon Marzec

1
Trener
Adam Bagiński
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 99

Andrei Filonenko

25 5 80%
BR 34

Michał Czernik

27 3 88.9%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 15

Michał Naróg

PO 17

Mikhail Syroezhkin

LS 78

Yevgeni Nikiforov

1 A
ŚR 10

Aleksandr Vasilev

1
PS 22

Ruslan Bashirov

1 A 2 min
2 Formacja
LO 37

Armen Khoperia

PO 96

Oskar Jaśkiewicz

LS 32

Damian Piotrowicz

ŚR 13

Jarosław Rzeszutko

PS 98

Michał Bernacki

3 Formacja
LO 12

Maksim Sergeev

PO 4

Oskar Krawczyk

LS 19

Kamil Sikora

2 min
ŚR 18

Tomasz Kozłowski

4 min
PS 88

Lukas Lundvald Nielsen

4 Formacja
LO 27

Szymon Luszniak

PO 23

Dominik Kasprzyk

LS 87

Jakub Blanik

ŚR 57

Dominik Nahunko

PS 8

Andrei Dubinin

Trener
Grzegorz Klich