Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PHL piątek, 21 styczeń 2022 piątek, 21 styczeń 2022
ZAGŁĘBIE
1-2
JASTRZĘBIE
Stadion Zimowy MOSiR Sosnowiec
Strzały 20-40
S. Główny Daniel Lipiński
S. Główny Przemysław Gabryszak
S. Liniowy Michał Gerne
S. Liniowy Grzegorz Cudek
Frekwencja 296
60:00
Zmiana bramkarza
58:50
Zmiana bramkarza
58:40
Czas
57:32
Niewykorzystany rz. karny
57:32
Kara - Rzut Karny
Dominik Paś - Zahaczanie
49:22
Kara (2 min)
Maciej Urbanowicz - Spowodowanie upadku przeciwnika
43:54
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
39:42
Kara (2 min)
Egils Kalns - Uderzenie kijem
35:15
Kara (2 min)
Roman Rac - Atak kijem trzymanym oburącz
25:51
Niewykorzystany rz. karny
25:51
Kara - Rzut Karny
Martin Kasperlik - Uderzenie kijem
24:43
Kara (2 min)
Lukas Lundvald Nielsen - Rzucenie na bandę
21:44
Kara (2 min)
Oskar Krawczyk - Spowodowanie upadku przeciwnika
20:09
Kara (2 min)
Michał Naróg - Wysoko uniesiony kij
11:17
Kara (2 min)
Maciej Urbanowicz - Spowodowanie upadku przeciwnika
07:13
Kara (2 min)
Kamil Górny - Spowodowanie upadku przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 34

Michał Czernik

40 2 95%
BR 33

Marcel Kotuła

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 15

Michał Naróg

2 min
PO 17

Mikhail Syroezhkin

LS 78

Yevgeni Nikiforov

ŚR 10

Aleksandr Vasilev

PS 22

Ruslan Bashirov

2 Formacja
LO 37

Armen Khoperia

PO 96

Oskar Jaśkiewicz

LS 57

Dominik Nahunko

ŚR 13

Jarosław Rzeszutko

PS 98

Michał Bernacki

3 Formacja
LO 12

Maksim Sergeev

PO 4

Oskar Krawczyk

2 min
LS 19

Kamil Sikora

1 A
ŚR 18

Tomasz Kozłowski

PS 88

Lukas Lundvald Nielsen

1 A 2 min
4 Formacja
LO 27

Szymon Luszniak

LS 23

Dominik Kasprzyk

ŚR 8

Andrei Dubinin

1
PS 87

Jakub Blanik

Trener
Grzegorz Klich
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 35

Michał Kieler

20 1 95%
BR 7

Patrik Nechvatal

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 69

Mateusz Bryk

PO 17

Kamil Górny

1 A 2 min
LS 92

Maciej Urbanowicz

4 min
ŚR 14

Dominik Paś

PS 18

Gleb Bondaruk

2 Formacja
LO 9

Yauheni Kameneu

1 A
PO 6

Eriks Sevcenko

1 A
LS 27

Arturs Sevcenko

ŚR 79

Vitalijs Pavlovs

PS 41

Frenks Razgals

3 Formacja
LO 78

Siarhei Bahaleisha

PO 16

Arkadiusz Kostek

LS 82

Martin Kasperlik

2
ŚR 89

Roman Rac

1 A 2 min
PS 13

Egils Kalns

2 min
4 Formacja
LO 94

Jakub Gimiński

PO 59

Marcin Horzelski

LS 40

Marcin Płachetka

ŚR 20

Łukasz Nalewajka

PS 22

Radosław Nalewajka

Trener
Robert Kalaber