Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PHL piątek, 28 styczeń 2022 piątek, 28 styczeń 2022
ZAGŁĘBIE
3-6
TORUŃ
Stadion Zimowy MOSiR Sosnowiec
Strzały 30-34
S. Główny Mariusz Smura
S. Główny Tomasz Radzik
S. Liniowy Dariusz Pobożniak
S. Liniowy Jacek Szutta
Frekwencja 600
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:45
Zmiana bramkarza
59:00
Kara (2 min)
59:00
Czas
58:30
Zmiana bramkarza
39:07
Kara (2 min)
Kamil Kalinowski - Spowodowanie upadku przeciwnika
35:45
Kara (2 min)
Aleksandr Rodionov - Przeszkadzanie
35:35
Kara (2 min)
31:17
Kara (2 min)
Kamil Kalinowski - Przeszkadzanie
29:37
Niewykorzystany rz. karny
29:37
Kara - Rzut Karny
Andrei Filonenko - Kara na bramkarza
29:37
Kara (2 min)
Tomasz Kozłowski - Trzymanie przeciwnika
16:45
Kara (2 min)
Dmitri Kozlov - Atak w okolice głowy lub szyi
11:08
Kara (2 min)
Armen Khoperia - Spowodowanie upadku przeciwnika
07:39
Kara (2 min)
Tomasz Kozłowski - Atak kijem trzymanym oburącz
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 99

Andrei Filonenko

34 5 85.3%
BR 34

Michał Czernik

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 15

Michał Naróg

PO 17

Mikhail Syroezhkin

1 2 min
LS 78

Yevgeni Nikiforov

2 A
ŚR 10

Aleksandr Vasilev

1 A
PS 22

Ruslan Bashirov

1 A
2 Formacja
LO 37

Armen Khoperia

2 min
PO 96

Oskar Jaśkiewicz

1
LS 57

Dominik Nahunko

ŚR 13

Jarosław Rzeszutko

1 1 A
PS 9

Andrei Chvanchikov

3 Formacja
LO 4

Oskar Krawczyk

PO 77

Daniel Klinecky

LS 19

Kamil Sikora

ŚR 18

Tomasz Kozłowski

4 min
PS 98

Michał Bernacki

4 Formacja
LO 27

Szymon Luszniak

PO 6

Aleksander Gniewek

LS 23

Dominik Kasprzyk

ŚR 8

Andrei Dubinin

PS 87

Jakub Blanik

Trener
Grzegorz Klich
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 70

Conrad Molder

30 3 90%
BR 51

Mateusz Studziński

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 28

Daniil Kurashov

PO 12

Aliaksandr Shkrabau

LS 91

Vadim Vasjonkin

ŚR 10

Kamil Kalinowski

4 min
PS 86

Lauri Huhdanpaa

2 Formacja
LO 23

Yegor Shkodenko

PO 11

Adrian Jaworski

1 A
LS 68

Patryk Kogut

1 3 A
ŚR 17

Robert Arrak

3 2 A
PS 19

Michał Kalinowski

1 1 A
3 Formacja
LO 57

Dmitri Kozlov

1 A 2 min
PO 2

Aleksandr Rodionov

2 min
LS 89

Mikalai Syty

ŚR 88

Robert Korchokha

1 A
PS 24

Henri Limma

1 A
4 Formacja
LO 33

Eryk Schafer

PO 26

Olivier Kurnicki

LS 29

Jarosław Dołęga

ŚR 43

Yegor Rozhkov

PS 61

Michał Zając

1 2 min
Trener
Jussi Tupamaki