Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PHL niedziela, 30 styczeń 2022 niedziela, 30 styczeń 2022
CRACOVIA
2-3
UNIA
Lodowisko im. Adam "Rocha" Kowalskiego Kraków
Strzały 35-39
S. Główny Krzysztof Kozłowski
S. Główny Mariusz Smura
S. Liniowy Wojciech Moszczyński
S. Liniowy Michał Gerne
Frekwencja 600
60:00
Zmiana bramkarza
58:50
Zmiana bramkarza
55:40
Kara (2 min)
54:01
Kara (2 min)
53:05
Czas
39:27
Kara (2 min)
Jakub Saur - Opóźnianie gry
29:16
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
26:35
Kara (2 min)
Erik Nemec - Atak kijem trzymanym oburącz
15:31
Kara (2 min)
Kamil Paszek - Zahaczanie
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 59

Denis Perevozchikov

39 3 92.3%
BR 72

David Zabolotny

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 89

Jiri Gula

1 A
PO 33

Jakub Saur

2 min
LS 77

Yevgeni Solovyov

ŚR 12

Yegor Dugin

PS 14

Erik Nemec

2 min
2 Formacja
LO 2

Martin Dudas

PO 90

Ales Jezek

LS 13

Evgenii Popitich

ŚR 10

Evgeni Bodrov

1 A
PS 24

Dmitrii Ismagilov

1 A
3 Formacja
LO 4

Michał Jaracz

PO 16

Saku Kinnunen

1
LS 71

Sebastian Brynkus

ŚR 50

Ivan Iatsenko

PS 94

Stephan Csamango

4 Formacja
LO 81

Mateusz Bezwiński

PO 3

Patryk Gosztyła

LS 88

Artem Voroshilo

ŚR 15

Collin Shirley

PS 32

Grigorii Mishchenko

1
Trener
Rudolf Rohacek
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 90

Clarke Saunders

35 2 94.3%
BR 53

Robert Kowalówka

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 7

Maksim Rogov

PO 96

Kamil Paszek

2 min
LS 77

Teddy Da Costa

1 A
ŚR 15

Victor Rollin Carlsson

2 min
PS 23

Aleksandr Streltsov

1 1 A
2 Formacja
LO 58

Yegor Orlov

PO 5

Nikolai Stasenko

1 A
LS 91

Daniil Orekhin

1 2 min
ŚR 32

Vasilii Streltsov

2 A
PS 61

Krystian Dziubiński

1 1 A
3 Formacja
LO 18

Miłosz Noworyta

PO 4

Peter Bezuska

LS 14

Adrian Prusak

ŚR 44

Łukasz Krzemień

PS 12

Sebastian Kowalówka

4 Formacja
LS 10

Dariusz Wanat

ŚR 87

Alexei Trandin

PS 50

Vasiliy Yerassov

Trener
Tom Coolen