Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PHL niedziela, 30 styczeń 2022 niedziela, 30 styczeń 2022
SANOK
2-3
ZAGŁĘBIE
Hala Widowisko-Sportowa Arena MOSiR Sanok
Strzały 27-34
S. Główny Tomasz Radzik
S. Główny Mateusz Krzywda
S. Liniowy Jacek Szutta
S. Liniowy Mateusz Bucki
Frekwencja 990
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
55:33
Kara (25 min)
Branislav Pavuk - Atak w okolice głowy lub szyi
51:32
Kara (2 min)
Julius Marva - Zahaczanie
36:07
Czas
36:07
Kara (2 min)
Tomasz Kozłowski - Atak łokciem
34:33
Kara (2 min)
Oskar Jaśkiewicz - Atak kijem trzymanym oburącz
32:20
Kara (2 min)
Armen Khoperia - Trzymanie przeciwnika
26:37
Kara (2 min)
Bogusław Rąpała - Spowodowanie upadku przeciwnika
21:42
Kara (2 min)
Julius Marva - Rzucenie na bandę
18:29
Kara (2 min)
Daniel Klinecky - Trzymanie przeciwnika
02:14
Kara (2 min)
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 36

Dominik Salama

34 3 91.2%
BR 66

Patrik Spesny

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 95

Eemeli Piippo

PO 3

Sami Jekunen

1 A
LS 13

Radosław Sawicki

1
ŚR 67

Sami Tamminen

PS 8

Jakub Bukowski

1 A
2 Formacja
LO 60

Julius Marva

1 A 4 min
PO 81

Branislav Pavuk

25 min
LS 97

Filip Sienkiewicz

1
ŚR 18

Mateusz Wilusz

1 A
PS 42

Konrad Filipek

3 Formacja
LO 23

Bogusław Rąpała

2 min
PO 12

Karol Biłas

LS 29

Maciej Bielec

ŚR 21

Krystian Mocarski

PS 88

Marcin Biały

4 Formacja
LO 9

Kamil Olearczyk

PO 5

Bartosz Florczak

LS 11

Łukasz Łyko

ŚR 10

Sebastian Bar

PS 20

Marlon Wróbel

Trener
Miika Elomo
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 99

Andrei Filonenko

27 2 92.6%
BR 34

Michał Czernik

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 37

Armen Khoperia

2 min
PO 17

Mikhail Syroezhkin

LS 78

Yevgeni Nikiforov

ŚR 10

Aleksandr Vasilev

1 A
PS 98

Michał Bernacki

2 Formacja
LO 15

Michał Naróg

PO 96

Oskar Jaśkiewicz

1 A 2 min
LS 22

Ruslan Bashirov

1
ŚR 13

Jarosław Rzeszutko

1 A
PS 9

Andrei Chvanchikov

3 Formacja
LO 4

Oskar Krawczyk

2 min
PO 77

Daniel Klinecky

2 min
LS 19

Kamil Sikora

ŚR 18

Tomasz Kozłowski

1 2 min
PS 57

Dominik Nahunko

1
4 Formacja
LO 27

Szymon Luszniak

PO 16

Kacper Opiłka

LS 23

Dominik Kasprzyk

ŚR 8

Andrei Dubinin

1 A
PS 87

Jakub Blanik

Trener
Grzegorz Klich