Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PHL piątek, 04 luty 2022 piątek, 04 luty 2022
UNIA
2-3K
TORUŃ
Hala Lodowa MOSiR Oświęcim
Strzały 35-17
S. Główny Paweł Breske
S. Główny Robert Długi
S. Liniowy Wojciech Czech
S. Liniowy Kamil Korwin
Frekwencja 850

Seria Rzutów Karnych

1:2

#6
TRAFIONY
Dmitri Kozlov / br: Clarke Saunders
#6
Niewykorzystany
Krystian Dziubiński / br: Conrad Molder
#5
Niewykorzystany
Aleksandr Streltsov / br: Conrad Molder
#5
Niewykorzystany
Vadim Vasjonkin / br: Clarke Saunders
#4
TRAFIONY
Vasilii Streltsov / br: Conrad Molder
#4
Niewykorzystany
Lauri Huhdanpaa / br: Clarke Saunders
#3
Niewykorzystany
Krystian Dziubiński / br: Conrad Molder
#3
TRAFIONY
Dmitri Kozlov / br: Clarke Saunders
#2
Niewykorzystany
Teddy Da Costa / br: Conrad Molder
#2
Niewykorzystany
Yegor Rozhkov / br: Clarke Saunders
#1
Niewykorzystany
Victor Rollin Carlsson / br: Conrad Molder
#1
Niewykorzystany
Robert Korchokha / br: Clarke Saunders

65:00
Gol
65:00
Zmiana bramkarza
65:00
Zmiana bramkarza
58:19
Gol
58:19
Kara - Rzut Karny
Ryan Glenn - Opóźnianie gry
57:12
Czas
57:12
Kara (2 min)
47:49
Kara (2 min)
Dmitri Kozlov - Opóźnianie gry
45:55
Kara (2 min)
Aliaksandr Shkrabau - Spowodowanie upadku przeciwnika
42:08
Kara (2 min)
Peter Bezuska - Atak kijem trzymanym oburącz
32:26
Kara (2 min)
31:56
Kara (2 min)
Aleksandr Rodionov - Spowodowanie upadku przeciwnika
18:16
Kara (5 min)
Adrian Jaworski - Rzucenie na bandę
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 90

Clarke Saunders

17 2 88.2%
BR 53

Robert Kowalówka

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 7

Maksim Rogov

PO 96

Kamil Paszek

LS 77

Teddy Da Costa

ŚR 15

Victor Rollin Carlsson

PS 23

Aleksandr Streltsov

2 Formacja
LO 58

Yegor Orlov

PO 5

Nikolai Stasenko

LS 91

Daniil Orekhin

1 A
ŚR 32

Vasilii Streltsov

PS 61

Krystian Dziubiński

1
3 Formacja
LO 47

Ryan Glenn

2 A
PO 4

Peter Bezuska

2 min
LS 14

Adrian Prusak

ŚR 44

Łukasz Krzemień

PS 12

Sebastian Kowalówka

4 Formacja
LO 27

Patryk Kusak

PO 55

Patryk Noworyta

LS 10

Dariusz Wanat

ŚR 87

Alexei Trandin

PS 50

Vasiliy Yerassov

1
Trener
Yom Coolen
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 70

Conrad Molder

35 2 94.3%
BR 51

Mateusz Studziński

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 28

Daniil Kurashov

1 A
PO 12

Aliaksandr Shkrabau

4 min
LS 91

Vadim Vasjonkin

ŚR 88

Robert Korchokha

PS 86

Lauri Huhdanpaa

1
2 Formacja
LO 23

Yegor Shkodenko

PO 11

Adrian Jaworski

5 min
LS 68

Patryk Kogut

1 A
ŚR 10

Kamil Kalinowski

1
PS 19

Michał Kalinowski

3 Formacja
LO 57

Dmitri Kozlov

2 min
PO 2

Aleksandr Rodionov

2 min
LS 61

Michał Zając

ŚR 43

Yegor Rozhkov

2 min
PS 24

Henri Limma

4 Formacja
LO 33

Eryk Schafer

PO 26

Olivier Kurnicki

LS 69

Jakub Wenker

ŚR 71

Filip Mazurkiewicz

PS 21

Dominik Olszewski

Trener
Jussi Tupamaki