Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PHL niedziela, 06 luty 2022 niedziela, 06 luty 2022
CRACOVIA
5-6
TYCHY
Lodowisko im. Adam "Rocha" Kowalskiego Kraków
Strzały 35-35
S. Główny Patryk Kasprzyk
S. Główny Michał Baca
S. Liniowy Wojciech Moszczyński
S. Liniowy Sławomir Szachniewicz
Frekwencja 1500
59:30
Zmiana bramkarza
58:00
Kara (2 min)
Jason Seed - Spowodowanie upadku przeciwnika
57:50
Czas
55:43
Kara (2 min)
Marek Biro - Spowodowanie upadku przeciwnika
51:43
Kara (2 min)
Saku Kinnunen - Opóźnianie gry
49:00
Kara (2 min)
Mateusz Gościński - Spowodowanie upadku przeciwnika
43:11
Kara (2 min)
Collin Shirley - Atak kijem trzymanym oburącz
40:00
Zmiana bramkarza
16:52
Kara (2 min)
Mateusz Gościński - Trzymanie kija przeciwnika
09:30
Kara (2 min)
Bartłomiej Pociecha - Trzymanie przeciwnika
05:15
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
03:56
Kara (2 min)
Ivan Vorobyov - Atak kijem trzymanym oburącz
00:01
Zmiana bramkarza
00:01
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 59

Denis Perevozchikov

15 4 73.3%
BR 72

David Zabolotny

20 2 90%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 89

Jiri Gula

1 A
PO 33

Jakub Saur

LS 28

Anton Zlobin

1
ŚR 15

Collin Shirley

2 min
PS 14

Erik Nemec

2 Formacja
LO 2

Martin Dudas

PO 90

Ales Jezek

1 2 A
LS 88

Artem Voroshilo

1 A
ŚR 10

Evgeni Bodrov

1
PS 24

Dmitrii Ismagilov

1 1 A
3 Formacja
LO 43

Ivan Vorobyov

1 A 2 min
PO 16

Saku Kinnunen

1 A 2 min
LS 71

Sebastian Brynkus

ŚR 50

Ivan Iatsenko

1 A
PS 22

Emil Oksanen

4 Formacja
LO 81

Mateusz Bezwiński

PO 11

Imants Lescovs

LS 13

Evgenii Popitich

1
ŚR 12

Yegor Dugin

1 A
PS 77

Yevgeni Solovyov

1 A
Trener
Rudolf Rohacek
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 33

Tomas Fucik

24 5 79.2%
BR 18

Kamil Lewartowski

11 🚫 100%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 20

Marek Biro

1 A 2 min
PO 67

Bartłomiej Pociecha

1 2 min
LS 8

Alexander Szczechura

3 A
ŚR 24

Radosław Galant

2 1 A
PS 9

Christian Mroczkowski

1 1 A
2 Formacja
LO 27

Jason Seed

1 A 2 min
PO 87

Michał Kotlorz

1 A
LS 96

Denis Sergushkin

ŚR 10

Yegor Feofanov

1
PS 22

Jan Krzyżek

3 Formacja
LO 12

Olaf Bizacki

1
PO 76

Artyom Smirnov

LS 11

Mateusz Gościński

4 min
ŚR 26

Filip Starzyński

PS 91

Bartłomiej Jeziorski

1 A
4 Formacja
PO 5

Jakub Michałowski

LS 23

Kacper Gruźla

ŚR 66

Jakub Witecki

PS 71

Szymon Marzec

1 A
Trener
Andrey Sidorenko