Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PHL piątek, 18 luty 2022 piątek, 18 luty 2022
UNIA
5-4D
ZAGŁĘBIE
Hala Lodowa MOSiR Oświęcim
Strzały 40-27
S. Główny Sebastian Kryś
S. Główny Marcin Polak
S. Liniowy Wojciech Moszczyński
S. Liniowy Sławomir Szachniewicz
Frekwencja
60:22
Zmiana bramkarza
60:22
Zmiana bramkarza
58:40
Kara (2 min)
Daniel Klinecky - Opóźnianie gry
49:06
Kara (2 min)
Nikolai Stasenko - Przeszkadzanie
46:17
Kara (2 min)
Ruslan Bashirov - Przeszkadzanie
45:54
Gol
37:56
Kara (2 min)
Nikolai Stasenko - Atak łokciem
34:20
Kara (2 min)
Nikolai Stasenko - Atak kijem trzymanym oburącz
24:34
Kara (2 min)
Yegor Orlov - Uderzenie kijem
20:48
Kara (2 min)
Michał Naróg - Przeszkadzanie
17:31
Kara (2 min)
Kamil Sikora - Atak kijem trzymanym oburącz
16:28
Kara (2 min)
Daniel Klinecky - Spowodowanie upadku przeciwnika
10:16
Kara (2 min)
Patryk Noworyta - Przeszkadzanie
02:42
Kara (2 min)
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 90

Clarke Saunders

27 4 85.2%
BR 53

Robert Kowalówka

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 7

Maksim Rogov

1 1 A
PO 96

Kamil Paszek

LS 77

Teddy Da Costa

ŚR 15

Victor Rollin Carlsson

PS 23

Aleksandr Streltsov

1 1 A
2 Formacja
LO 58

Yegor Orlov

2 min
PO 5

Nikolai Stasenko

1 A 6 min
LS 91

Daniil Orekhin

ŚR 32

Vasilii Streltsov

1
PS 61

Krystian Dziubiński

1 A
3 Formacja
LO 47

Ryan Glenn

1 A
PO 4

Peter Bezuska

LS 40

Danill Apalkov

1 A
ŚR 44

Łukasz Krzemień

PS 12

Sebastian Kowalówka

1
4 Formacja
LO 18

Miłosz Noworyta

PO 55

Patryk Noworyta

2 min
LS 10

Dariusz Wanat

1 A 2 min
ŚR 14

Adrian Prusak

PS 88

Andrej Themar

1 1 A
Trener
Tom Coolen
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 99

Andrei Filonenko

40 5 87.5%
BR 34

Michał Czernik

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 37

Armen Khoperia

PO 17

Mikhail Syroezhkin

1 A
LS 78

Yevgeni Nikiforov

1 1 A
ŚR 10

Aleksandr Vasilev

3 A
PS 22

Ruslan Bashirov

1 1 A 2 min
2 Formacja
LO 15

Michał Naróg

2 min
PO 27

Szymon Luszniak

LS 57

Dominik Nahunko

ŚR 13

Jarosław Rzeszutko

PS 9

Andrei Chvanchikov

3 Formacja
LO 4

Oskar Krawczyk

PO 77

Daniel Klinecky

1 A 4 min
LS 19

Kamil Sikora

1 2 min
ŚR 18

Tomasz Kozłowski

PS 98

Michał Bernacki

1 A
4 Formacja
LO 6

Aleksander Gniewek

PO 16

Kacper Opiłka

LS 32

Damian Piotrowicz

ŚR 8

Andrei Dubinin

1
PS 87

Jakub Blanik

Trener
Grzegorz Klich