Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

EIHC CHRISTMAS CUP 2021 czwartek, 16 grudzień 2021 czwartek, 16 grudzień 2021
2-1D
1:0 0:0 0:1 1:0
WĘGRY
2-1D
UKRAINA
Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów OSiR Bytom
Strzały 38-26
S. Główny Bartosz Kaczmarek
S. Główny Krzysztof Kozłowski
S. Liniowy Michał Żak
S. Liniowy Rafał Noworyta
Frekwencja 100
64:52
Zmiana bramkarza
64:52
Zmiana bramkarza
53:19
Kara (2 min)
50:29
Kara (2 min)
Adam Falus - Atak kijem trzymanym oburącz
49:23
Kara (2 min)
Bruno Kreisz - Trzymanie przeciwnika
45:16
Kara (2 min)
Andriy Denyskin - Wysoko uniesiony kij
42:23
Kara (2 min)
Bruno Kreisz - Uderzenie kijem
33:21
Kara (2 min)
Akos Szigeti - Uderzenie kijem
15:43
Kara (2 min)
Krisztian Szabo-Pal - Spowodowanie upadku przeciwnika
10:38
Kara (2 min)
Opóźnianie gry
08:17
Kara (2 min)
Andriy Denyskin - Wysoko uniesiony kij
03:24
Kara (2 min)
Balint Horvath - Atak kijem trzymanym oburącz
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 50

Gergely Arany

26 1 96.2%
BR 30

Attila Adorjan

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 32

Martin Sagi

PO 27

Mristof Papp

1
LS 18

Tamas Sarpatki

1 A
ŚR 7

Zsombor Garat

1 A
PS 44

Nandor Fejes

2 Formacja
LO 46

Peter Vincze

PO 15

Balint Horvath

2 min
LS 48

Akos Szigeti

2 min
ŚR 47

Roland Kiss

PS 34

Rajmund Bukor

3 Formacja
LO 49

Marcell Revesz

PO 9

Bruno Kreisz

1 4 min
LS 41

Richard Toth

1 A
ŚR 39

Gergely Toth

PS 35

Roland Vokla

4 Formacja
LO 51

Krisztian Szabo-Pal

2 min
PO 37

Hunor Csaszar

LS 40

Kevin Szabad

ŚR 43

Zsombor Doczi

PS 42

Adam Falus

2 min
Trener
Sean Simpson
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 30

Oleg Petrov

38 2 94.7%
BR 29

Sergii Pysarenko

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 4

Vsevolod Tolstushko

PO 26

Yevhenii Ratushnyi

LS 18

Vitalii Lialka

ŚR 23

Tymur Hrytsenko

PS 8

Andrii Mikhnov

1 A
2 Formacja
LO 22

Denys Matusevych

PO 2

Oleksandr Aleksandrov

LS 24

Roman Blagyi

1
ŚR 12

Ievgen Fadieiev

PS 11

Andriy Denyskin

4 min
3 Formacja
LO 27

Ivan Sysak

PO 7

Vladyslav Hertsyk

LS 13

Viktar Andrushchanka

ŚR 20

Mykhailo Chikantsev

PS 10

Yaroslav Panchenko

4 Formacja
LO 14

Oleksandr Horlushko

PO 5

Serhii Lohach

LS 19

Ivan Savchenko

ŚR 21

Oleksii Vorona

2 min
PS 3

Vladyslav Luhovyi

Trener
Shakhraichuk Vadym