Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

EIHC CHRISTMAS CUP 2021 czwartek, 16 grudzień 2021 czwartek, 16 grudzień 2021
POLSKA
2-3
FRANCJA
Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów OSiR Bytom
Strzały 21-22
S. Główny Andrei Kicha
S. Główny Tomasz Radzik
S. Liniowy Andrzej Nenko
S. Liniowy Mateusz Bucki
Frekwencja 800
60:00
Zmiana bramkarza
59:40
Zmiana bramkarza
59:31
Czas
59:31
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
55:26
Czas
51:59
Kara (2 min)
43:57
Niewykorzystany rz. karny
43:57
Kara - Rzut Karny
Fabiel Colotti - Uderzenie kijem
36:52
Kara (2 min)
Bartosz Ciura - Atak kijem trzymanym oburącz
29:52
Zmiana bramkarza
27:08
Kara (2 min)
27:08
Kara (2 min)
24:13
Kara (2 min)
Teemu Loizeau - Atak kijem trzymanym oburącz
17:55
Kara (2 min)
Teemu Loizeau - Przeszkadzanie
09:03
Kara (2 min)
Bartosz Ciura - Atak kijem trzymanym oburącz
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 30

David Zabolotny

22 3 86.4%
BR 29

Kamil Lewartowski

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 3

Bartosz Ciura

1 A 4 min
PO 24

Oskar Jaśkiewicz (x)

LS 8

Jakub Bukowski

1
ŚR 5

Damian Tyczyński

PS 21

Alan Łyszczarczyk

1 A
2 Formacja
LO 2

Kamil Górny

PO 27

Marcin Horzelski

LS 13

Radosław Sawicki

1 2 min
ŚR 14

Dominik Paś

PS 16

Mateusz Gościński

3 Formacja
LO 17

Mateusz Zieliński

PO 23

Adrian Jaworski

LS 10

Sebastian Brynkus

ŚR 25

Adrian Słowakiewicz

PS 11

Łukasz Kamiński

4 Formacja
LO 26

Yauheni Kameneu

PO 6

Arkadiusz Kostek

LS 20

Łukasz Nalewajka

ŚR 9

Dominik Jarosz

PS 18

Radosław Nalewajka

Trener
Robert Kalaber
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 32

Quentin Papillon

10 🚫 100%
BR 31

Julian Junca

11 2 81.8%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 15

Ivan Esipov

PO 61

Jeremie Penz

LS 91

Teemu Loizeau

1 A 4 min
ŚR 20

Fabiel Colotti

1 A
PS 44

Pierrick Dube

2
2 Formacja
LO 64

Yohan Coulaud

PO 29

Alexandre Pascal

2 min
LS 80

Dylan Fabre

1
ŚR 57

Adel Koudri

1 A
PS 3

Aurelien Daid

3 Formacja
LO 24

Vincent Melin

PO 6

Charles Schmitt

LS 92

Thomas Suire

ŚR 90

Julien Guillaume

PS 27

Paulin Mainot

2 min
4 Formacja
LO 28

Axel Prissaint

PO 83

Paul Joubert

LS 13

Lucas Bonnardel

ŚR 94

Antonin Plagnat

PS 17

Baptiste Bruche

1 A
Trener
Philippe Bozon