Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

EIHC CHRISTMAS CUP 2021 sobota, 18 grudzień 2021 sobota, 18 grudzień 2021
POLSKA
4-1
UKRAINA
Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów OSiR Bytom
Strzały 37-19
S. Główny Andrei Kicha
S. Główny Bartosz Kaczmarek
S. Liniowy Mateusz Bucki
S. Liniowy Andrzej Nenko
Frekwencja 950
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
45:23
Kara (2 min)
Marcin Horzelski - Trzymanie przeciwnika
43:24
Kara (2 min)
Arkadiusz Kostek - Trzymanie przeciwnika
41:17
Kara (2 min)
39:25
Kara (2 min)
Oskar Krawczyk - Trzymanie przeciwnika
35:52
Kara (2 min)
Vitalii Lialka - Rzucenie na bandę
30:54
Kara (2 min)
Marcin Horzelski - Uderzenie kijem
11:54
Kara (2 min)
Vitalii Lialka - Trzymanie kija przeciwnika
07:38
Zmiana bramkarza
04:38
Kara (2 min)
Oleksii Vorona - Spowodowanie upadku przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 29

Kamil Lewartowski

19 1 94.7%
BR 30

David Zabolotny

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 3

Bartosz Ciura

PO 2

Kamil Górny

LS 13

Radosław Sawicki

2 A
ŚR 14

Dominik Paś

1 1 A
PS 21

Alan Łyszczarczyk

1 1 A
2 Formacja
LO 26

Yauheni Kameneu

PO 6

Arkadiusz Kostek

1 A 2 min
LS 8

Jakub Bukowski

1 A
ŚR 5

Damian Tyczyński

1 A
PS 20

Łukasz Nalewajka

3 Formacja
LO 17

Mateusz Zieliński

PO 23

Adrian Jaworski

LS 10

Sebastian Brynkus

1
ŚR 9

Dominik Jarosz

1 A 2 min
PS 18

Radosław Nalewajka

1
4 Formacja
LO 4

Oskar Krawczyk

2 min
PO 27

Marcin Horzelski

4 min
LS 25

Adrian Słowakiewicz

ŚR 12

Łukasz Krzemień

PS 24

Oskar Jaśkiewicz (x)

Trener
Robert Kalaber
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 30

Oleg Petrov

6 2 66.7%
BR 29

Sergii Pysarenko

31 2 93.5%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 4

Vsevolod Tolstushko

1 A
PO 26

Yevhenii Ratushnyi

LS 24

Roman Blagyi

ŚR 23

Tymur Hrytsenko

PS 8

Andrii Mikhnov

1
2 Formacja
LO 22

Denys Matusevych

PO 2

Oleksandr Aleksandrov

LS 18

Vitalii Lialka

4 min
ŚR 12

Ievgen Fadieiev

PS 13

Viktar Andrushchanka

3 Formacja
LO 14

Oleksandr Horlushko

PO 7

Vladyslav Hertsyk

LS 19

Ivan Savchenko

ŚR 21

Oleksii Vorona

2 min
PS 11

Andriy Denyskin

1 A
4 Formacja
LO 27

Ivan Sysak

PO 5

Serhii Lohach

LS 3

Vladyslav Luhovyi

ŚR 10

Yaroslav Panchenko

PS 20

Mykhailo Chikantsev

Trener
Shakhraichuk Vadym