Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

ŻAK STARSZY (SZHL) poniedziałek, 07 luty 2022 poniedziałek, 07 luty 2022
POLONIA
1-21
MOSM
Lodowisko OSiR Bytom im. Braci Nikodemowiczów
Strzały 1-21
S. Główny Paweł Bajon
S. Główny Mateusz Dworaźny
S. Liniowy
S. Liniowy
Frekwencja 30
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:31
Gol
58:38
Kara (2 min)
Michał Konenc - Spowodowanie upadku przeciwnika
50:27
Gol
43:20
Gol
0:14
PP1
42:54
Kara (2 min)
Jakub Grobara - Spowodowanie upadku przeciwnika
39:38
Gol
35:35
Gol
35:19
Gol
32:19
Gol
30:57
Kara (2 min)
Danylo Perechniev - Atak w okolice głowy lub szyi
28:37
Zmiana bramkarza
21:54
Gol
20:56
Kara (2 min)
Amadeusz Tyński - Atak łokciem
20:55
Kara (2 min)
Jan Kawa - Spowodowanie upadku przeciwnika
19:47
Kara (2 min)
Damian Borlik - Przeszkadzanie
18:41
Kara (2 min)
Piotr Bochyński - Atak kijem trzymanym oburącz
02:11
Gol
0:1
PP1
01:23
Kara (2 min)
Danill Zhurnevich - Spowodowanie upadku przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 39

Maksymilian Kowalczyk

13 13 0%
BR 45

Filip Stępowski

8 8 0%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 1

Danill Zhurnevich

2 min
PO 13

Karolina Gawandtka

LS 42

Sebastian Borowicki

ŚR 43

Jakub Polewiak

PS 71

Maksymilian Suszek

2 Formacja
LO 82

Damian Borlik

2 min
PO 40

Jakub Grobara

2 min
LS 23

Marcin Magdziak

ŚR 29

Kacper Janda

PS 80

Michał Konenc

2 min
3 Formacja
LO 6

Amadeusz Tyński

1 2 min
PO 99

Michał Szyszka

1 A
LS 87

Marek Boczej

ŚR 88

Michał Kędzia

PS 33

Jakub Marchewka

4 Formacja
LO 85

Wiktor Klima

PO 73

Arkadiusz Gajewski

LS 46

Grzegorz Bytom

ŚR 84

Wiktor Kasperczyk

PS 12

Aleksander Turłajew

Trener
Łukasz Dybaś
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 27

Kamil Sornek

1 1 0%
BR 1

Miłosz Kuźnik

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 47

Danylo Perechniev

1 A 2 min
PO 41

Danill Malinkovin

1
LS 10

Mykyta Perechniev

8 1 A
ŚR 19

Adrian Bagienko

3 3 A
PS 16

Arkadiusz Starowicz

1
2 Formacja
LO 28

Jan Matera

1 1 A
PO 61

Wiktor Tańczyk

2 A
LS 95

Igor Kantor

2 1 A
ŚR 68

Piotr Bochyński

3 A 2 min
PS 14

Filip Łakwa

2
3 Formacja
LO 66

Gabriel Kędra

1 A
PO 11

Aleksander Skowroński

1 A
LS 91

Emil Plewnia

ŚR 77

Jan Kawa

2 1 A 2 min
PS 87

Bartosz Hoffmann

4 Formacja
LS 18

Wiktor Sobecki

Trener
Beniamin Sławiński