Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Live event Kalendarz tag

Social Media

1 LIGA / MŁODZIEŻOWA LIGA HOKEJA sobota, 18 wrzesień 2021 sobota, 18 wrzesień 2021
PODHALE
8-6
UNIA
Miejska Hala Lodowa MCSiR Nowy Targ
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:48
Kara (2 min)
Szymon Klimowski - Opóźnianie gry
51:47
Kara (2 min)
Piotr Bury - Trzymanie przeciwnika
49:32
Kara (2 min)
46:52
Kara (2 min)
Karol Sarniak - Atak kolanem
44:28
Kara (2 min)
Patryk Danel - Zahaczanie
41:24
Kara (2 min)
37:04
Kara (2 min)
Patryk Sulka - Opóźnianie gry
28:00
Kara (2 min)
19:56
Kara (2 min)
Krystian Sosnowski - Spowodowanie upadku przeciwnika
16:37
Kara (2 min)
Piotr Bury - Spowodowanie upadku przeciwnika
14:28
Gol
10:32
Kara (2 min)
Marat Saroka - Spowodowanie upadku przeciwnika
05:16
Kara (2 min)
Dominik Lichota - Przeszkadzanie
02:24
Kara (2 min)
Jakub Michalski - Atak kijem trzymanym oburącz
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 31

Szymon Klimowski

37 6 83.8%
BR 72

Kacper Zając

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 92

Jakub Michalski

1 A 2 min
PO 86

Kacper Worwa

1
LS 95

Tobiasz Kapica

1 A
ŚR 9

Marat Saroka

1 2 min
PS 13

Jakub Żurawski

1 A
2 Formacja
LO 7

Karol Sarniak

1 2 min
PO 10

Krzysztof Jarczyk

1 2 A
LS 23

Kacper Malasiński

2 1 A
ŚR 16

Dominik Szlembarski

2 3 A
PS 24

Patryk Sulka

2 min
3 Formacja
LO 22

Szymon Siuty

PO 69

Marcin Pudzisz

LS 11

Kacper Luberda

ŚR 88

Piotr Bury

4 min
PS 28

Patryk Danel

2 min
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 18

Gabriel Kaczkowski

41 8 80.5%
BR 45

Adrian Gąsior

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 6

Piotr Kot

1
PO 39

Adam Wytrykus

LS 22

Vasiliy Yerassov

1 A
ŚR 33

Tomasz Skokan

1 A
PS 17

Bogdan Protsenko

2 Formacja
LO 70

Jakub Najsarek

1 1 A
PO 77

Andrei Chapelskyi

LS 19

Krystian Sosnowski

2 min
ŚR 28

Szymon Fus

2
PS 88

Yahor Piankrat

1 A 4 min
3 Formacja
LO 7

Arkadiusz Guzik

PO 10

Dominik Lichota

1 A 2 min
LS 16

Jakub Kurandy

2 A
ŚR 87

Mateusz Filipowicz

2 2 min
PS 36

Mykhailo Kovalchuk

4 Formacja
LO 90

Ihor Nikolaevich