Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

ŻAK MŁODSZY (SZHL) czwartek, 10 marzec 2022 czwartek, 10 marzec 2022
POLONIA
4-1
NAPRZÓD
Lodowiska OSiR Bytom im. Braci Nikodemowiczów
Strzały 4-1
S. Główny Wiktoria Dziwok
S. Główny Michał Proczek
S. Liniowy
S. Liniowy
Frekwencja 45
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
52:50
Kara (2 min)
46:25
Kara (2 min)
Alicja Sakwerda - Uderzenie kijem
42:36
Kara (2 min)
Arkadiusz Gajewski - Atak kijem trzymanym oburącz
40:00
Zmiana bramkarza
34:22
Gol
34:15
Kara (2 min)
Igor Wróbel - Atak łokciem
24:35
Kara (2 min)
Kacper Malinowski - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
23:40
Kara (2 min)
Aleksander Turłajew - Spowodowanie upadku przeciwnika
20:00
Zmiana bramkarza
19:45
Kara (2 min)
Wiktor Kasperczyk - Spowodowanie upadku przeciwnika
02:55
Kara (2 min)
Wojciech Jaromin - Opóźnianie gry
02:43
Kara (2 min)
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 9

Mateusz Darski

BR 45

Filip Stępowski

1 1 0%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 77

Klaudiusz Adamec

PO 81

Julia Bednarek

LS 46

Grzegorz Bytom

2 2 A
ŚR 71

Patryk Cichy

1 A
PS 73

Arkadiusz Gajewski

2 min
2 Formacja
LO 44

Kazimierz Heil

PO 84

Wiktor Kasperczyk

2 min
LS 24

Oliwier Kołodziejczyk

ŚR 85

Wiktor Klima

2
PS 11

Agata Matunin

3 Formacja
LO 92

Jakub Marczyk

PO 49

Franciszek Ochmann

LS 10

Alicja Sakwerda

2 min
ŚR 12

Aleksander Turłajew

2 min
PS 68

Nicholas Zając

4 Formacja
LO 98

Lena Zamykal

Trener
Bartłomiej Stępień
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Dominika Panol

2 2 0%
BR 32

Wiktor Król

2 2 0%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 38

Antonina Maciołek

PO 8

Wojciech Jaromin

2 min
LS 15

Kacper Malinowski

2 min
ŚR 18

Małgorzata Zakrzewska

2 min
PS 41

Martyna Bojanów

2 Formacja
LO 5

Ewa Rojek

PO 53

Wiktor Lubczyk

LS 34

Bartosz Wojciechowski

1 A
ŚR 49

Armand Witosza

1
PS 51

Bartłomiej Rusinek

3 Formacja
LO 4

Igor Wróbel

2 min
PO 7

Stanisław Klingenstein

2 min
LS 17

Emil Kolaczek

ŚR 35

Weronika Wróbel

PS 48

Wojciech Rzepka

4 Formacja
LO 47

Błażej Bonar

Trener
Łukasz Sośnierz