Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PHL niedziela, 23 styczeń 2022 niedziela, 23 styczeń 2022
CRACOVIA
10-3
ZAGŁĘBIE
Kraków
Strzały 44-23
S. Główny Mariusz Smura
S. Główny Mateusz Krzywda
S. Liniowy Wojciech Czech
S. Liniowy Mateusz Kucharewicz
Frekwencja 350
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
58:14
Kara (2 min)
51:38
Kara (2 min)
Kamil Sikora - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
48:11
Zmiana bramkarza
47:15
Kara (2 min)
Yegor Dugin - Zahaczanie
46:15
Kara (2 min)
Andrei Dubinin - Uderzenie kijem
43:55
Gol
43:55
Czas
35:03
Kara (2 min)
Kamil Sikora - Uderzenie kijem
33:47
Kara (2 min)
Saku Kinnunen - Spowodowanie upadku przeciwnika
22:31
Kara (2 min)
Tomasz Kozłowski - Uderzenie kijem
18:24
Kara (2 min)
12:47
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
10:00
Kara (2 min)
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 59

Denis Perevozchikov

23 3 87%
BR 72

David Zabolotny

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 89

Jiri Gula

PO 33

Jakub Saur

1
LS 81

Mateusz Bezwiński

ŚR 12

Yegor Dugin

1 1 A 2 min
PS 14

Erik Nemec

3 A
2 Formacja
LO 2

Martin Dudas

PO 49

Jakub Muller

1
LS 13

Evgenii Popitich

1 1 A
ŚR 10

Evgeni Bodrov

2 A
PS 24

Dmitrii Ismagilov

3 1 A 2 min
3 Formacja
LO 90

Ales Jezek

1 1 A
PO 16

Saku Kinnunen

3 A 2 min
LS 71

Sebastian Brynkus

ŚR 50

Ivan Iatsenko

1 1 A
PS 94

Stephan Csamango

1 1 A
4 Formacja
LO 67

Jere Karlsson

PO 4

Michał Jaracz

LS 7

Igor Augustyniak

ŚR 15

Collin Shirley

PS 32

Grigorii Mishchenko

2 min
Trener
Rudolf Rohacek
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 34

Michał Czernik

37 8 78.4%
BR 33

Marcel Kotuła

7 2 71.4%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 15

Michał Naróg

PO 17

Mikhail Syroezhkin

LS 78

Yevgeni Nikiforov

ŚR 10

Aleksandr Vasilev

PS 22

Ruslan Bashirov

2 Formacja
LO 37

Armen Khoperia

PO 96

Oskar Jaśkiewicz

LS 57

Dominik Nahunko

2 A
ŚR 13

Jarosław Rzeszutko

3
PS 98

Michał Bernacki

1 A
3 Formacja
LO 27

Szymon Luszniak

1 A
PO 4

Oskar Krawczyk

1 A
LS 19

Kamil Sikora

4 min
ŚR 18

Tomasz Kozłowski

2 min
PS 8

Andrei Dubinin

2 min
4 Formacja
LO 6

Aleksander Gniewek

2 min
LS 23

Dominik Kasprzyk

ŚR 87

Jakub Blanik

PS 89

Vladislav Gusev

Trener
Grzegorz Klich