Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

JUNIOR MŁODSZY (E) środa, 23 luty 2022 środa, 23 luty 2022
UNIA
5-1
PODHALE
Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów OSiR Bytom
Strzały 27-38
S. Główny Paweł Bajon
S. Główny
S. Liniowy Maciej Waluszek
S. Liniowy Damian Czudowski
Frekwencja 40
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
58:40
Kara (2 min)
Piotr Bury - Ostrość
58:40
Kara (2 min)
55:57
Kara (2 min)
54:15
Kara (2 min)
51:08
Kara (2 min)
Damian Rączka - Spowodowanie upadku przeciwnika
50:59
Gol
49:52
Kara (2 min)
Jan Bratek - Uderzenie kijem
42:39
Kara (2 min)
Igor Niewiadomski - Przeszkadzanie
37:41
Kara (2 min)
Filip Kopytko - Atak kijem trzymanym oburącz
34:40
Kara (2 min)
Jan Juchniewicz - Spowodowanie upadku przeciwnika
34:22
Czas
34:22
Gol
29:52
Kara (2 min)
Ihor Nikolaevich - Uderzenie kijem
25:49
Kara (2 min)
Jakub Trzebunia - Przeszkadzanie
21:53
Kara (2 min)
15:44
Kara (2 min)
Inne
15:44
Kara (25 min)
Roman Shoferovskyi - Atak w okolice głowy lub szyi
15:44
Kara (2 min)
12:20
Kara (2 min)
Igor Niewiadomski - Przeszkadzanie
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 32

Adrian Gąsior

38 1 97.4%
BR 31

Adam Mąsior

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 91

Miłosz Pencko

PO 99

Szymon Siemasz

1
LS 44

Igor Niewiadomski

1 A 6 min
ŚR 28

Daniel Wilk

1
PS 8

Jan Bratek

2 min
2 Formacja
LO 13

Kacper Prokopiak

1
PO 6

Jan Juchniewicz

2 min
LS 19

Mykhailo Kovalchuk

1 1 A
ŚR 90

Ihor Nikolaevich

4 min
PS 7

Adrian Ziober

1 A
3 Formacja
LO 70

Roman Shoferovskyi

25 min
PO 87

Igor Kukla

LS 76

Adrian Płonka

ŚR 17

Danylo Baida

1 A
PS 15

Illia Baida

1
4 Formacja
PO 93

Wiktor Maniak

LS 29

Damian Wróbel

ŚR 21

Maksymilian Nowak

PS 24

Filip Witek

Trener
Witold Magiera
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 72

Kacper Zając

27 5 81.5%
BR 29

Bartosz Brynczka

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 23

Patryk Zubek

PO 7

Karol Sarniak

LS 17

Jakub Trzebunia

1 2 min
ŚR 89

Kacper Malasiński

1 A
PS 70

Filip Kopytko

2 min
2 Formacja
LO 24

Patryk Sulka

4 min
PO 69

Marcin Pudzisz

LS 9

Oliver Valtonen

ŚR 55

Łukasz Długopolski

PS 10

Daniel Bryniarski

3 Formacja
LO 28

Kamil Kowalski II

PO 22

Damian Rączka

4 min
LS 77

Mikołaj Ratusznik

ŚR 88

Piotr Bury

2 min
PS 86

Dawid Łojas

4 Formacja
LO 21

Konrad Kaleta

PO 13

Kacper Luberda

LS 16

Pavel Maksimenko

ŚR 11

Szczepan Żółtek

Trener
Jacek Szopiński