Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

JUNIOR MŁODSZY (E) czwartek, 24 luty 2022 czwartek, 24 luty 2022
CRACOVIA
3-4
UNIA
Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów OSiR Bytom
Strzały 29-33
S. Główny Marcin Majta
S. Główny
S. Liniowy Łukasz Barutowicz
S. Liniowy Michał Kret
Frekwencja 40
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:06
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
55:40
Czas
53:24
Kara (2 min)
Oskar Adamczyk - Spowodowanie upadku przeciwnika
49:09
Kara (2 min)
Daniel Wilk - Ostrość
40:33
Kara (2 min)
Jan Bratek - Zahaczanie
39:12
Kara (2 min)
Daniel Wilk - Przeszkadzanie
26:24
Kara (2 min)
25:51
Kara (2 min)
19:03
Kara (2 min)
Jakub Janeczek - Atak kijem trzymanym oburącz
16:37
Kara (2 min)
Adrian Ziober - Wysoko uniesiony kij
04:25
Kara (2 min)
Oskar Adamczyk - Spowodowanie upadku przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 53

Igor Tyczyński

33 4 87.9%
BR 80

Maksymilian Najder

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 8

Damian Kapa

1 A
PO 84

Maksym Makuch

LS 15

Marcin Kuzak II

1 1 A
ŚR 92

Nikita Shatilov

1
PS 88

Hleb Sapehin

2 A
2 Formacja
LO 20

Dawid Tynka

1 1 A
PO 28

Sebastian Gorczyca II

LS 10

Jakub Janeczek

2 min
ŚR 4

Szymon Gumiński

PS 16

Tsimafei Petrazhytski

3 Formacja
LO 23

Miłosz Tomal

PO 55

Kamil Mętel

1 A
LS 95

Dawid Balasa

ŚR 64

Jakub Ślusarek

PS 94

Oskar Adamczyk

4 min
Trener
Salamon Dominik
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 32

Adrian Gąsior

29 3 89.7%
BR 31

Adam Mąsior

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 91

Miłosz Pencko

1 2 min
PO 99

Szymon Siemasz

LS 44

Igor Niewiadomski

1 A
ŚR 28

Daniel Wilk

1 A 4 min
PS 8

Jan Bratek

2 min
2 Formacja
LO 13

Kacper Prokopiak

PO 6

Jan Juchniewicz

LS 19

Mykhailo Kovalchuk

1 A
ŚR 90

Ihor Nikolaevich

PS 7

Adrian Ziober

1 2 min
3 Formacja
LO 77

Andrei Chapelskyi

PO 87

Igor Kukla

LS 76

Adrian Płonka

ŚR 17

Danylo Baida

PS 15

Illia Baida

4 Formacja
PO 93

Wiktor Maniak

2 min
LS 29

Damian Wróbel

ŚR 21

Maksymilian Nowak

1 1 A
PS 24

Filip Witek

1 1 A
Trener
Witold Magiera