Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

1 LIGA / MHL sobota, 18 wrzesień 2021 sobota, 18 wrzesień 2021
STOCZNIOWIEC
3-9
SMS PZHL
Hala Widowiskowo-Sportowa Olivia II Gdańsk
Strzały 20-57
S. Główny Wojciech Wrycza
S. Główny
S. Liniowy Piotr Podlas
S. Liniowy Igor Dzięciołowski
Frekwencja 100
60:00
Zmiana bramkarza
59:42
Zmiana bramkarza
56:02
Kara (2 min)
Daniil Voitsenka - Opóźnianie gry
55:29
Kara (2 min)
Jakub Ciućka - Opóźnianie gry
53:30
Kara (2 min)
52:40
Gol
48:45
Kara (2 min)
Bartosz Aleniewski - Uderzenie kijem
39:55
Kara (2 min)
Oskar Lehmann - Atak kijem trzymanym oburącz
38:16
Kara (2 min)
26:53
Kara (2 min)
Ilya Kruk - Przeszkadzanie
25:53
Kara (2 min)
Gilbert Leśniak - Atak kijem trzymanym oburącz
23:04
Kara (2 min)
Dzmitry Bandarenka - Atak kijem trzymanym oburącz
17:17
Kara (2 min)
Błażej Chodor - Trzymanie przeciwnika
16:38
Kara (2 min)
Michał Ruszkowski - Atak kijem trzymanym oburącz
12:14
Kara (2 min)
Ilya Kruk - Spowodowanie upadku przeciwnika
03:59
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
BR

Mikhail Kruk

BR 1

Daniil Voitsenka

57 9 84.2%
BR 29

Konrad Zgrzebnicki

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 14

Bartosz Aleniewski

2 min
PO 20

Oskar Lehmann

1 1 A 4 min
LS 88

Dzmitry Bandarenka

1 2 min
ŚR 15

Szymon Labinowicz

PS 25

Stanisław Drozd–Niekurzak

1
2 Formacja
LO 8

Artsiom Zhurauski

PO 6

Gilbert Leśniak

2 min
LS 50

Wiktor Trzebiatowski

ŚR 5

Adam Laskowski

PS 3

Wiktor Wenz

3 Formacja
LO 11

Ilya Kruk

1 A 4 min
PO 21

Michał Ruszkowski

4 min
LS 17

Karol Piwowarski

ŚR 18

Marcel Drzewucki

PS 10

Konrad Dembek

Trener
Paweł Zwoliński
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 25

Tomasz Grobelkiewicz

BR 1

Jakub Ciućka

20 3 85%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 7

Błażej Chodor

2 2 min
PO 18

Paweł Pawlik

LS 11

Paweł Wybiral

1 1 A
ŚR 24

Szymon Maćkowski

1 A
PS 19

Mikołaj Kociszewski

1 A
2 Formacja
LO 13

Jakub Wilk

PO 12

Marcin Szlomski

1
LS 9

Jakub Musioł

2
ŚR 10

Wojciech Zając

1 A
PS 23

Oliwier Tumidalski

3 Formacja
LO 21

Jan Stępień

3 A
PO 6

Jakub Bielecki

1 A
LS 22

Karol Moś

1
ŚR 8

Szymon Gurzyński

1 1 A
PS 17

Arkadiusz Karasiński

4 Formacja
LO 2

Marek Augustyniak

PO 15

Kacper Łukawski

2 A
LS 16

Bartłomiej Spyrka

1 1 A
ŚR 14

Mateusz Malinowski

1 A
Trener
Artur Ślusarczyk