Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

JUNIOR MŁODSZY (F) środa, 23 luty 2022 środa, 23 luty 2022
MOSM
3-2D
SOKOŁY
Stadion Zimowy MOSiR Tychy
Strzały 25-30
S. Główny Maciej Gąsienica- Makowski
S. Główny X
S. Liniowy Oskar Guzda
S. Liniowy Krzysztof Worwa
Frekwencja 150
64:58
Zmiana bramkarza
64:58
Zmiana bramkarza
64:58
Gol
63:15
Czas
63:15
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
52:54
Kara (2 min)
Mark Siaredzich - Trzymanie kija przeciwnika
43:02
Gol
41:30
Kara (2 min)
Fedor Lupanov - Spowodowanie upadku przeciwnika
40:00
Kara (2 min)
40:00
Kara (2 min)
35:50
Kara (2 min)
Szymon Kucharski - Przeszkadzanie
28:39
Kara (2 min)
Michał Nawrot - Uderzenie kijem
24:56
Kara (2 min)
Michał Wiwatowski - Trzymanie przeciwnika
23:22
Kara (2 min)
Michał Gołębiewski - Atak kijem trzymanym oburącz
21:58
Gol
17:57
Kara (2 min)
17:57
Kara (2 min)
09:54
Kara (2 min)
04:27
Kara (2 min)
Jerzy Labiński - Atak kolanem
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 31

Mateusz Kubiaczyk

30 2 93.3%
BR 1

Bartosz Blach

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 8

Adam Grzegorczyk

PO 11

Karol Sobecki

LS 87

Szymon Kucharski

1 2 min
ŚR 88

Igor Ratajczak

1 2 min
PS 9

Patrycjusz Krosny

2 Formacja
LO 22

Rafał Drabik

PO 6

Jerzy Labiński

4 min
LS 26

Wiktor Bieda

2 min
ŚR 63

Mateusz Twarowski

PS 91

Bartosz Krawczyk

3 Formacja
LO 55

Konrad Kowalik

PO 17

Kamil Krzyżowski

LS 85

Kacper Łatka

ŚR 71

Patryk Hanzel

PS 89

Nikodem Wróblewski

1
4 Formacja
LO 74

Marek Augustyniak

PO 80

Dawid Chojęta

LS 23

Mateusz Strużek

ŚR 92

Oliwier Langner

PS 36

Patryk Majchrzak

Trener
Dariusz Garbocz
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Daniil Voitsenka

25 3 88%
BR 30

Michał Król II

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 11

Olivier Kurnicki

1 A
PO 9

Eryk Schafer

LS 24

Patryk Napiórkowski

1 1 A
ŚR 10

Michał Gołębiewski

2 min
PS 34

Karol Zberek

1 1 A
2 Formacja
LO 18

Mateusz Błotnicki

PO 22

Adam Kowalski

2 min
LS 21

Michał Nawrot

2 min
ŚR 16

Michał Wiwatowski

2 min
PS 14

Rafał Podborny

3 Formacja
LO 27

Emil Szotkiewicz

PO 29

Fedor Lupanov

2 min
LS 20

Aleh Panamarenka

2 min
ŚR 19

Filip Wiensak

PS 71

Mark Siaredzich

2 min
4 Formacja
LO 33

Marcel Gimiński

PO 15

Miłosz Dobrzyński

LS 40

Łukasz Piór

ŚR 17

Brus Wilmański

PS 73

Jędrzej Jarmoliński

Trener
Paweł Głaz