Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Live event Kalendarz tag

Social Media

1 LIGA / MŁODZIEŻOWA LIGA HOKEJA niedziela, 19 wrzesień 2021 niedziela, 19 wrzesień 2021
PODHALE
10-5
CRACOVIA
Miejska Hala Lodowa MCSiR Nowy Targ
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:47
Kara (2 min)
Krzysztof Jarczyk - Wysoko uniesiony kij
59:01
Kara (2 min)
47:36
Kara (2 min)
47:36
Kara (2 min)
47:36
Czas
44:22
Gol
41:39
Kara (2 min)
Krzysztof Jarczyk - Przeszkadzanie
40:00
Zmiana bramkarza
38:45
Gol
37:53
Kara (2 min)
Mikhail Sapehin - Rzucenie na bandę
34:49
Kara (2 min)
Jakub Żurawski - Wysoko uniesiony kij
28:48
Kara (2 min)
Jakub Michalski - Atak kijem trzymanym oburącz
26:32
Kara (5 min)
Patryk Sulka - Atak z tyłu
26:32
Kara (20 min)
Patryk Sulka - Kara meczu za niesportowe zachowanie
17:01
Kara (2 min)
Dawid Tynka - Spowodowanie upadku przeciwnika
15:57
Kara (2 min)
Jakub Gawlik - Spowodowanie upadku przeciwnika
12:10
Kara (2 min)
11:37
Kara (2 min)
Kacper Worwa - Atak kijem trzymanym oburącz
07:17
Kara (2 min)
Wiktor Skrzek - Atak kijem trzymanym oburącz
05:22
Kara (2 min)
Oskar Kuczek - Uderzenie kijem
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 31

Szymon Klimowski

7 2 71.4%
BR 72

Kacper Zając

22 3 86.4%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 21

Tadeusz Słowakiewicz

PO 92

Jakub Michalski

1 A 2 min
LS 86

Kacper Worwa

1 1 A 2 min
ŚR 95

Tobiasz Kapica

1 1 A
PS 9

Marat Saroka

3
2 Formacja
LO 13

Jakub Żurawski

1 A 4 min
PO 7

Karol Sarniak

LS 10

Krzysztof Jarczyk

1 2 A 4 min
ŚR 23

Kacper Malasiński

2 2 A 2 min
PS 16

Dominik Szlembarski

2 1 A
3 Formacja
PO 24

Patryk Sulka

25 min
LS 22

Szymon Siuty

ŚR 69

Marcin Pudzisz

PS 11

Kacper Luberda

4 Formacja
LO 88

Piotr Bury

PS 28

Patryk Danel

Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 22

Łukasz Hebda

34 10 70.6%
BR 2

Sebastian Gorczyca II

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 23

Benedykt Bieniek

1 A
PO 21

Dawid Tynka

2 min
LS 13

Mikhail Sapehin

1 2 min
ŚR 20

Szymon Kiełbicki

2 min
PS 17

Kiryl Yastrabau

1 1 A
2 Formacja
LO 19

Olaf Surma

1
PO 11

Jakub Gawlik

2 min
LS 18

Wiktor Brzozowski

1 1 A
ŚR 4

Oskar Kuczek

2 A 2 min
PS 10

Radosław Krztoń

1 1 A
3 Formacja
LO 8

Szymon Brzozowski

PO 3

Kamil Mętel

2 min
LS 15

Marcin Kuzak II

ŚR 12

Nikita Shatilov

PS 16

Wiktor Skrzek

2 min
4 Formacja
LO 5

Oskar Adamczyk