Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Live event Kalendarz tag

Social Media

1 LIGA / MŁODZIEŻOWA LIGA HOKEJA niedziela, 19 wrzesień 2021 niedziela, 19 wrzesień 2021
NIEDŹWIADKI
5-4
UNIA
Hala Widowisko-Sportowa Arena MOSiR Sanok
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:26
Kara (2 min)
Tomasz Skokan - Rzucenie na bandę
59:26
Kara (2 min)
Bogdan Protsenko - Atak kijem trzymanym oburącz
59:05
Kara (2 min)
Adam Wytrykus - Nadmierna liczba graczy na lodzie
57:33
Kara (2 min)
Damian Ginda - Atak kijem trzymanym oburącz
57:33
Kara (10 min)
Bartłomiej Koczera - Kara za niesportowe zachowanie 10 min
54:19
Kara (2 min)
53:24
Kara (2 min)
Damian Ginda - Atak kijem trzymanym oburącz
53:24
Kara (2 min)
Adam Wytrykus - Atak kijem trzymanym oburącz
48:03
Gol
47:41
Kara (2 min)
46:54
Kara (2 min)
41:26
Kara (2 min)
Filip Sienkiewicz - Przeszkadzanie
41:11
Kara (2 min)
Szymon Fus - Nadmierna liczba graczy na lodzie
39:37
Kara (2 min)
39:29
Kara (2 min)
Marlon Wróbel - Spowodowanie upadku przeciwnika
32:27
Kara (2 min)
32:11
Kara - Rzut Karny
32:11
Niewykorzystany rz. karny
28:26
Kara (2 min)
26:15
Gol
22:58
Kara (2 min)
Adam Wytrykus - Spowodowanie upadku przeciwnika
21:23
Kara (2 min)
Michał Starościak - Atak kijem trzymanym oburącz
10:01
Kara (2 min)
Paweł Pisula - Spowodowanie upadku przeciwnika
07:37
Kara (2 min)
Bogdan Protsenko - Przeszkadzanie
04:28
Kara (2 min)
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 30

Mateusz Buczek

35 3 91.4%
BR 31

Filip Wiszyński

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
PO 13

Marlon Wróbel

1 1 A 2 min
LS 11

Łukasz Łyko

1 A
ŚR 97

Damian Ginda

2 6 min
PS 79

Leonard Litwin

1 A
2 Formacja
LO 53

Kacper Rocki

1 32 min
PO 5

Michał Starościak

1 4 min
LS 8

Filip Sienkiewicz

1 A 2 min
ŚR 9

Paweł Pisula

2 min
PS 26

Aleks Radwański

3 Formacja
LO 80

Radosław Orzechowski

PO 24

Mateusz Koczera

LS 81

Jakub Klimczak

ŚR 38

Karol Górniak

PS 55

Sebastian Burczyk

4 Formacja
LO 92

Kacper Niemczyk

PO 23

Adam Kozioł

ŚR 18

Jakub Sudyka

PS 91

Bartłomiej Koczera

10 min
BR 45

Adrian Gąsior

30 5 83.3%
BR 18

Gabriel Kaczkowski

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 6

Piotr Kot

1 A
PO 39

Adam Wytrykus

6 min
LS 22

Vasiliy Yerassov

1 A
ŚR 33

Tomasz Skokan

4 min
PS 36

Mykhailo Kovalchuk

2 Formacja
LO 70

Jakub Najsarek

PO 17

Bogdan Protsenko

6 min
LS 28

Szymon Fus

2 A 2 min
ŚR 19

Krystian Sosnowski

2 2 min
PS 88

Yahor Piankrat

2 2 A
3 Formacja
LO 7

Arkadiusz Guzik

PO 10

Dominik Lichota

2 min
LS 13

Aleksander Noworyta

ŚR 87

Mateusz Filipowicz

PS 16

Jakub Kurandy

2 min
4 Formacja
LO 90

Ihor Nikolaevich

PO 77

Andrei Chapelskyi