Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PHL środa, 23 luty 2022 środa, 23 luty 2022
JASTRZĘBIE
5-1
TORUŃ
Lodowisko Jastor MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Strzały 32-16
S. Główny Patryk Kasprzyk
S. Główny Paweł Kosidło
S. Liniowy Maciej Byczkowski
S. Liniowy Grzegorz Cudek
Frekwencja 800
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
55:17
Kara (20 min)
Aliaksandr Shkrabau - Kara meczu za niesportowe zachowanie
55:17
Kara (5 min)
55:17
Kara (2 min)
55:17
Kara (25 min)
Patryk Pelaczyk - Atak łokciem
55:17
Kara (20 min)
Patryk Pelaczyk - Kara meczu za niesportowe zachowanie
55:17
Kara (5 min)
55:17
Kara (2 min)
51:04
Kara (2 min)
Michał Zając - Spowodowanie upadku przeciwnika
47:38
Kara (2 min)
Yegor Shkodenko - Spowodowanie upadku przeciwnika
39:51
Kara (2 min)
Adrian Jaworski - Rzucenie na bandę
37:58
Kara (2 min)
Egils Kalns - Spowodowanie upadku przeciwnika
37:58
Kara (2 min)
26:49
Kara (2 min)
Vitalijs Pavlovs - Atak łokciem
21:52
Kara (2 min)
Robert Korchokha - Przeszkadzanie
21:07
Kara (2 min)
20:00
Zmiana bramkarza
19:59
Zmiana bramkarza
12:38
Kara (2 min)
Aleksandr Rodionov - Uderzenie kijem
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 7

Patrik Nechvatal

16 1 93.8%
BR 35

Michał Kieler

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 6

Eriks Sevcenko

PO 9

Yauheni Kameneu

LS 27

Arturs Sevcenko

1
ŚR 79

Vitalijs Pavlovs

3 A 2 min
PS 41

Frenks Razgals

1 1 A
2 Formacja
LO 17

Kamil Górny

1 A
PO 69

Mateusz Bryk

LS 82

Martin Kasperlik

1 A
ŚR 89

Roman Rac

PS 13

Egils Kalns

1 1 A 2 min
3 Formacja
LO 16

Arkadiusz Kostek

PO 78

Siarhei Bahaleisha

1 A
LS 22

Radosław Nalewajka

ŚR 14

Dominik Paś

2 1 A
PS 18

Gleb Bondaruk

4 Formacja
LO 59

Marcin Horzelski

PO 77

Pavel Elshanskii

LS 8

Patryk Pelaczyk

52 min
ŚR 98

Dominik Jarosz

PS 40

Marcin Płachetka

Trener
Robert Kalaber
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 51

Mateusz Studziński

32 5 84.4%
BR 41

Maksymilian Lisewski

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 23

Yegor Shkodenko

2 min
PO 11

Adrian Jaworski

2 min
LS 68

Patryk Kogut

ŚR 17

Robert Arrak

PS 19

Michał Kalinowski

2 Formacja
LO 28

Daniil Kurashov

PO 12

Aliaksandr Shkrabau

27 min
LS 91

Vadim Vasjonkin

ŚR 10

Kamil Kalinowski

PS 86

Lauri Huhdanpaa

2 min
3 Formacja
LO 57

Dmitri Kozlov

PO 2

Aleksandr Rodionov

2 min
LS 24

Henri Limma

ŚR 88

Robert Korchokha

2 min
PS 44

Mikhail Shabanov

4 Formacja
LO 13

Oskar Bajwenko

PO 21

Dominik Olszewski

LS 61

Michał Zając

1 A 2 min
ŚR 43

Yegor Rozhkov

1 A 2 min
PS 89

Mikalai Syty

1
Trener
Jussi Tupamaki