Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PHL czwartek, 24 luty 2022 czwartek, 24 luty 2022
KATOWICE
2-3
ZAGŁĘBIE
Lodowisko Satelita HWS Spodek Katowice
Strzały 45-35
S. Główny Breske Paweł
S. Główny Krzywda Mateusz
S. Liniowy Żak Michał
S. Liniowy Czech Wojciech
Frekwencja 1115
60:00
Zmiana bramkarza
59:53
Kara (20 min)
Lukas Lundvald Nielsen - Kara meczu za niesportowe zachowanie
59:53
Kara (5 min)
59:53
Kara (20 min)
Andrei Chvanchikov - Kara meczu za niesportowe zachowanie
59:53
Kara (5 min)
59:53
Kara (20 min)
Carl Hudson - Kara meczu za niesportowe zachowanie
59:53
Kara (5 min)
59:53
Kara (20 min)
Anthon Eriksson - Kara meczu za niesportowe zachowanie
59:53
Kara (5 min)
59:05
Zmiana bramkarza
54:31
Kara (5 min)
Carl Hudson - Atak łokciem
35:58
Kara (2 min)
Mateusz Bepierszcz - Atak kijem trzymanym oburącz
28:57
Kara (2 min)
Mateusz Rompkowski - Spowodowanie upadku przeciwnika
24:28
Kara (2 min)
Carl Hudson - Atak kolanem
08:46
Kara (2 min)
Yevgeni Nikiforov - Uderzenie kijem
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 31

John Murray

35 3 91.4%
BR 21

Maciej Miarka

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 97

Mateusz Rompkowski

2 min
PO 22

Kalle Valtola

LS 10

Bartosz Fraszko

1
ŚR 18

Grzegorz Pasiut

1 A
PS 95

Patryk Wronka

2 Formacja
LO 12

Maciej Kruczek

PO 8

Patryk Wajda

LS 53

Anthon Eriksson

25 min
ŚR 92

Mateusz Michalski

1
PS 88

Patryk Krężołek

3 Formacja
LO 2

Carl Hudson

32 min
PO 5

Jakub Wanacki

1 A
LS 7

Mathias Lehtonen

ŚR 20

Marcin Kolusz

PS 77

Miro-Pekka Saarelainen

4 Formacja
LO 81

Joona Monto

PO 98

Alexander Yakimenko

LS 24

Mateusz Bepierszcz

1 A 2 min
ŚR 48

Igor Smal

PS 86

Filip Wielkiewicz

Trener
Jarosz Ireneusz
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 99

Andrei Filonenko

45 2 95.6%
BR 34

Michał Czernik

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 37

Armen Khoperia

PO 17

Mikhail Syroezhkin

1 1 A
LS 78

Yevgeni Nikiforov

1 A 2 min
ŚR 10

Aleksandr Vasilev

PS 22

Ruslan Bashirov

1
2 Formacja
LO 15

Michał Naróg

PO 27

Szymon Luszniak

LS 88

Lukas Lundvald Nielsen

25 min
ŚR 57

Dominik Nahunko

PS 9

Andrei Chvanchikov

25 min
3 Formacja
LO 4

Oskar Krawczyk

1 A
PO 77

Daniel Klinecky

LS 19

Kamil Sikora

1 A
ŚR 18

Tomasz Kozłowski

PS 98

Michał Bernacki

1 A
4 Formacja
LO 6

Aleksander Gniewek

PO 23

Dominik Kasprzyk

LS 32

Damian Piotrowicz

1
ŚR 8

Andrei Dubinin

PS 87

Jakub Blanik

Trener
Klich Grzegorz