Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PLHK (O MIEJSCA 5-9) niedziela, 20 marzec 2022 niedziela, 20 marzec 2022
ATOMÓWKI
8-0
CRACOVIA 1906
Stadion Zimowy MOSiR Tychy
Strzały 41-9
S. Główny Mateusz Kucharewicz
S. Główny X
S. Liniowy Łukasz Barutowicz
S. Liniowy Paweł Zięba
Frekwencja 100
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
57:21
Kara (2 min)
Wioleta Ziółkowska - Spowodowanie upadku przeciwnika
55:33
Kara (2 min)
Ewa Synowiec - Przeszkadzanie
53:02
Kara (2 min)
Pamela Cieślewicz - Przeszkadzanie
42:37
Kara (2 min)
Ewa Synowiec - Spowodowanie upadku przeciwnika
40:21
Kara (2 min)
Adriana Solecka - Przeszkadzanie
26:45
Czas
23:37
Kara (2 min)
Karolina Baran - Spowodowanie upadku przeciwnika
10:41
Kara (2 min)
Ewa Synowiec - Spowodowanie upadku przeciwnika
02:56
Kara (2 min)
Małgorzata Synowiec - Spowodowanie upadku przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 72

Amelia Nowacka

3 🚫 100%
BR 1

Małgorzata Burda–Krokosz

6 🚫 100%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 14

Oliwia Garbocz

PO 87

Karolina Jaromin

LS 71

Sylwia Łaskawska

1 2 A
ŚR 97

Karolina Churas

PS 16

Zuzanna Rduch

1 1 A
2 Formacja
LO 66

Wiktoria Kędra

1 1 A
PO 58

Pamela Cieślewicz

1 2 min
LS 22

Amelia Rakoczy

ŚR 55

Weronika Huchel

2 1 A
PS 13

Adriana Solecka

2 A 2 min
3 Formacja
LO 11

Martyna Sawicka

1 A
PO 33

Agnieszka Dziedzioch

LS 23

Karolina Baran

1 A 2 min
ŚR 92

Małgorzata Synowiec

2 2 min
Trener
Dariusz Garbocz
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 26

Alicja Hudziak

41 8 80.5%
BR 1

Zuzanna Oleksa

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 12

Nikola Isztok

PO 11

Magda Mroczka

LS 55

Magdalena Olszewska

ŚR 25

Kinga Niechwiej-Malska

PS 13

Franciszka Kobylańska

2 Formacja
LO 64

Wioleta Ziółkowska

2 min
PO 16

Ewa Synowiec

6 min
LS 9

Karolina Smach

ŚR 3

Amelia Firek

PS 4

Natasza Pietrzyk

3 Formacja
LS 6

Zofia Szeliga

ŚR 77

Agnieszka Kobylańska

PS 66

Justyna Suchoń

Trener
Piotr Ślusarek