Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

1 LIGA / MHL (PLAY-OFF) środa, 02 marzec 2022 środa, 02 marzec 2022
PODHALE
3-6
POLONIA
Miejska Hala Lodowa MCSiR Nowy Targ
Strzały 24-39
S. Główny Mirosław Cybuch
S. Główny
S. Liniowy Jakub Śreniawski
S. Liniowy Sebastian Iwaniak
Frekwencja 105
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:23
Gol
58:59
Kara (2 min)
Klaudiusz Cuber - Spowodowanie upadku przeciwnika
52:23
Kara (2 min)
44:44
Kara (2 min)
41:15
Kara (2 min)
Michał Proczek - Spowodowanie upadku przeciwnika
36:36
Kara (2 min)
Błażej Plewa - Opóźnianie gry
32:40
Czas
32:02
Kara (2 min)
Jakub Żurawski - Wysoko uniesiony kij
28:55
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
25:10
Kara (2 min)
Fabian Kapica - Trzymanie przeciwnika
24:43
Kara (2 min)
Wiktor Bochnak - Przeszkadzanie
19:49
Kara (2 min)
Michał Domogała - Opóźnianie gry
11:58
Kara (2 min)
Artsiom Senkevich - Wysoko uniesiony kij
07:05
Kara (2 min)
Dominik Szlembarski - Rzucenie na bandę
05:53
Kara (2 min)
Łukasz Długopolski - Gra złamanym kijem
02:59
Kara (2 min)
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 72

Oskar Polak

BR 31

Szymon Klimowski

39 6 84.6%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 8

Kacper Kamieniecki

1 A
PO 13

Jakub Żurawski

2 min
LS 77

Wiktor Bochnak

2 min
ŚR 91

Fabian Kapica

1 A 4 min
PS 4

Marat Saroka

1
2 Formacja
LO 16

Dominik Szlembarski

1 A 2 min
PO 7

Karol Sarniak

LS 10

Krzysztof Jarczyk

ŚR 23

Kacper Malasiński

PS 86

Kacper Worwa

3 Formacja
LO 59

Daniel Nykaza

PO 69

Marcin Pudzisz

LS 89

Jakub Malasiński

ŚR 95

Tobiasz Kapica

PS 70

Błażej Plewa

2 min
4 Formacja
LO 25

Adrian Słowakiewicz

2 min
PO 24

Patryk Sulka

LS 12

Jakub Worwa

2
ŚR 55

Łukasz Długopolski

2 min
PS 17

Jakub Trzebunia

Trener
Jacek Szopiński
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Mateusz Kołodziej

BR 29

Oskar Prokop

24 3 87.5%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 8

Aleksander Bodora

PO 14

Bartłomiej Stępień

2 min
LS 19

Łukasz Dybaś

1 1 A
ŚR 9

Piotr Bajon

3 A
PS 5

Marcin Płachetka

1 A
2 Formacja
LO 17

Michał Domogała

1 A 2 min
PO 21

Michał Proczek

1 A 2 min
ŚR 13

Karol Wąsiński

3
PS 3

Dawid Wróblewski

2 A
3 Formacja
LO 18

Mateusz Dworaźny

PO 4

Klaudiusz Cuber

2 min
LS 11

Artsiom Senkevich

2 min
ŚR 12

Artur Senkevich

1 1 A
PS 10

Sebastian Wicher

1
4 Formacja
LS 15

Michał Rybak

ŚR 6

Tomasz Wcisło

Trener
Mariusz Puzio