Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

1 LIGA / MHL środa, 02 marzec 2022 środa, 02 marzec 2022
ŁÓDŹ
5-2
SOKOŁY
Lodowisko Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego MOSiR Toruń
Strzały 38-24
S. Główny Marcin Majta
S. Główny
S. Liniowy Eryk Sztwiertnia
S. Liniowy Paweł Zięba
Frekwencja 299
49:05
Kara (2 min)
45:08
Kara (2 min)
38:47
Kara (2 min)
36:50
Kara (20 min)
Ricardo Regala - Kara meczu za niesportowe zachowanie
36:50
Kara (5 min)
Ricardo Regala - Atak kolanem
30:01
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
28:34
Kara (2 min)
Kameron Wilson - Przeszkadzanie
18:35
Kara (2 min)
Mikita Antanovich - Rzucenie na bandę
17:41
Kara (2 min)
Vaclav Riha - Spowodowanie upadku przeciwnika
04:33
Kara (2 min)
Kameron Wilson - Przeszkadzanie
01:05
Kara (2 min)
Marcel Sawicki - Spowodowanie upadku przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 26

Karri Hiukka

24 2 91.7%
BR 31

Joshua Reinstein

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 14

Aleksandr Gusarov

PO 19

Ricardo Regala

2 A 25 min
LS 97

Andrei Popov

1 2 A
ŚR 18

Ilya Trofimov

2 2 A
PS 34

Radii Taimatov

2 Formacja
LO 10

Mateusz Kubiak

1 2 min
PO 22

Kameron Wilson

1 A 4 min
LS 87

Temirlan Skindirov

ŚR 7

Eduard Shibelbein

PS 32

Siarhei Mikulchyk

1 2 min
3 Formacja
LO 16

Mikita Antanovich

2 min
PO 33

Piotr Matuszewski

LS 49

Maksim Tsitok

ŚR 12

Vladimir Petrovskii

PS 69

Vaclav Riha

2 min
4 Formacja
LO 5

Marcin Kułak

PO 99

Yauheniy Stryzhanok

LS 47

Kiril Kasianchuk

ŚR 88

Nikita Laptinov

PS 92

Ivan Tsyran

Trener
Yuri Zainkou
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 51

Maksymilian Lisewski

38 4 89.5%
BR 30

Bartosz Grabara II

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 5

Marcel Sawicki

2 min
PO 16

Natalian Dobrzeniecki

LS 29

Patryk Napiórkowski

ŚR 11

Jan Walczak

1 A
PS 81

Yakub Kviatkouski

2 Formacja
LO 10

Oskar Bajwenko

PO 17

Eryk Schafer

LS 21

Dominik Olszewski

1 A
ŚR 13

Kamil Wiwatowski

1
PS 74

Filip Mazurkiewicz

1 A
3 Formacja
LO 69

Olivier Kurnicki

1
PO 15

Łukasz Korzestański

LS 7

Bartosz Suski

ŚR 58

Timofei Shirokov

PS 20

Igor Bohuszko

4 Formacja
LO 24

Adam Kowalski

PO 59

Mateusz Błotnicki

LS 73

Konrad Piskalski

ŚR 71

Michał Gołębiewski

PS 14

Karol Zberek

2 min
Trener
Paweł Głaz