Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

1 LIGA / MHL (PLAY-OFF) sobota, 05 marzec 2022 sobota, 05 marzec 2022
POLONIA
3-2
PODHALE
Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów OSiR Bytom
Strzały 27-24
S. Główny Szymon Urbańczyk
S. Główny
S. Liniowy Łukasz Barutowicz
S. Liniowy Michał Kret
Frekwencja 280
60:00
Zmiana bramkarza
59:20
Zmiana bramkarza
54:59
Kara (2 min)
Dawid Wróblewski - Przeszkadzanie
54:33
Czas
46:53
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
41:42
Kara (2 min)
Sebastian Wicher - Przeszkadzanie
40:00
Kara (2 min)
Łukasz Dybaś - Spowodowanie upadku przeciwnika
36:48
Kara (2 min)
31:18
Czas
27:42
Kara (2 min)
Daniel Nykaza - Atak kijem trzymanym oburącz
21:24
Kara (2 min)
19:52
Kara (2 min)
19:52
Kara (2 min)
12:03
Kara (2 min)
02:15
Kara (2 min)
Michał Proczek - Spowodowanie upadku przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 29

Oskar Prokop

24 2 91.7%
BR 1

Mateusz Kołodziej

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 8

Aleksander Bodora

2 min
PO 14

Bartłomiej Stępień

LS 19

Łukasz Dybaś

1 A 2 min
ŚR 9

Piotr Bajon

1
PS 5

Marcin Płachetka

1 2 min
2 Formacja
LO 17

Michał Domogała

PO 21

Michał Proczek

1 A 2 min
LS 16

Błażej Salamon

ŚR 3

Dawid Wróblewski

2 min
PS 13

Karol Wąsiński

3 Formacja
LO 18

Mateusz Dworaźny

PO 4

Klaudiusz Cuber

LS 11

Artsiom Senkevich

1 2 min
ŚR 12

Artur Senkevich

1 A
PS 10

Sebastian Wicher

2 min
4 Formacja
LS 15

Michał Rybak

ŚR 6

Tomasz Wcisło

Trener
Mariusz Puzio
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 72

Oskar Polak

27 3 88.9%
BR 29

Szymon Klimowski

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 8

Kacper Kamieniecki

1 A
PO 59

Daniel Nykaza

2 min
LS 89

Jakub Malasiński

2 min
ŚR 11

Adrian Słowakiewicz

1
PS 21

Jakub Worwa

2 Formacja
LO 7

Karol Sarniak

PO 16

Dominik Szlembarski

LS 10

Krzysztof Jarczyk

ŚR 23

Kacper Malasiński

PS 17

Jakub Trzebunia

3 Formacja
LO 87

Tobiasz Kapica

2 min
PO 77

Wiktor Bochnak

1
LS 91

Fabian Kapica

1 A
ŚR 69

Marcin Pudzisz

PS 9

Marat Saroka

4 Formacja
LO 88

Piotr Bury

ŚR 86

Kacper Worwa

PS 55

Łukasz Długopolski

Trener
Jacek Szopiński