Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

1 LIGA / MHL (PLAY-OFF) sobota, 05 marzec 2022 sobota, 05 marzec 2022
ZAGŁĘBIE
2-6
SMS PZHL
Stadion Zimowy MOSiR Sosnowiec
Strzały 36-28
S. Główny Przemysław Gabryszak
S. Główny -
S. Liniowy Artur Szóstakowski
S. Liniowy Paweł Tarkowski
Frekwencja 50
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:48
Kara (2 min)
Mariusz Piotrowski - Atak kijem trzymanym oburącz
58:30
Zmiana bramkarza
56:30
Zmiana bramkarza
55:00
Zmiana bramkarza
54:30
Zmiana bramkarza
53:27
Kara (2 min)
Marek Augustyniak - Opóźnianie gry
48:12
Kara (2 min)
Atrem Chekaev - Spowodowanie upadku przeciwnika
46:06
Czas
41:11
Kara (2 min)
39:45
Kara (2 min)
Kacper Opiłka - Spowodowanie upadku przeciwnika
39:16
Kara (2 min)
Jakub Blanik - Spowodowanie upadku przeciwnika
35:18
Kara (2 min)
Oliwier Tumidalski - Spowodowanie upadku przeciwnika
27:12
Kara (2 min)
21:51
Kara (2 min)
20:11
Gol
10:43
Kara (2 min)
06:17
Kara (2 min)
Marek Augustyniak - Spowodowanie upadku przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 33

Mikołaj Szczepkowski

28 6 78.6%
BR 30

Marcin Wyśnik

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 6

Adrian Duszak

PO 55

Mateusz Kafel

LS 21

Patryk Jarosz

1
ŚR 7

Andrzej Stojek

PS 24

Dominik Kasprzyk

2 Formacja
LO 20

Denis Gavrilov

PO 16

Kacper Opiłka

2 min
LS 17

Oskar Rzekanowski

ŚR 71

Jakub Blanik

2 min
PS 91

Mariusz Piotrowski

2 min
3 Formacja
LO 81

Nikolai Onyshchenko

PO 29

Maksim Sergeev

2 min
LS 88

Vladislav Gusev

1 2 min
ŚR 99

Mikita Antropau

PS 10

Atrem Chekaev

2 min
4 Formacja
LO 3

Szymon Brzozowski II

PO 92

Emil Kieler

LS 19

Kirill Morozov

ŚR 15

Karol Baran

PS 22

Erik Shadrin

1 A
Trener
Grzegorz Klich
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 25

Tomasz Grobelkiewicz

36 2 94.4%
BR 1

Jakub Ciućka

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 7

Błażej Chodor

1 A
PO 8

Szymon Gurzyński

1 2 A
LS 17

Arkadiusz Karasiński

2 1 A 2 min
ŚR 24

Szymon Maćkowski

2 A 2 min
PS 11

Paweł Wybiral

1
2 Formacja
LO 21

Jan Stępień

PO 13

Jakub Wilk

1 A
LS 9

Jakub Musioł

1 A
ŚR 10

Wojciech Zając

PS 19

Mikołaj Kociszewski

1
3 Formacja
LO 2

Marek Augustyniak

1 A 4 min
PO 15

Kacper Łukawski

LS 22

Karol Moś

1
ŚR 14

Mateusz Malinowski

1 A
PS 23

Oliwier Tumidalski

2 min
4 Formacja
LO 12

Marcin Szlomski

PO 18

Paweł Pawlik

LS 16

Bartłomiej Spyrka

ŚR 6

Jakub Bielecki

Trener
Artur Ślusarczyk