Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PHL czwartek, 10 marzec 2022 czwartek, 10 marzec 2022
KATOWICE
9-1
ZAGŁĘBIE
Lodowisko Satelita HWS Spodek Katowice
Strzały 41-24
S. Główny Breske Paweł
S. Główny Kasprzyk Patryk
S. Liniowy Moszczyński Wojciech
S. Liniowy Szachniewicz Sławomir
Frekwencja 1420
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:33
Kara (2 min)
Igor Smal - Przeszkadzanie
51:35
Kara (2 min)
Carl Hudson - Trzymanie kija przeciwnika
33:17
Kara (2 min)
Carl Hudson - Atak kijem trzymanym oburącz
32:02
Kara (2 min)
Yevgeni Nikiforov - Uderzenie kijem
32:02
Kara (2 min)
Patryk Wajda - Atak kijem trzymanym oburącz
31:24
Kara (2 min)
Jakub Wanacki - Atak kijem trzymanym oburącz
30:44
Zmiana bramkarza
26:51
Kara (2 min)
Mateusz Rompkowski - Atak kijem trzymanym oburącz
24:58
Kara (2 min)
Carl Hudson - Atak kijem trzymanym oburącz
14:57
Kara (2 min)
Ruslan Bashirov - Przeszkadzanie
14:57
Kara (2 min)
Aleksandr Vasilev - Przeszkadzanie
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 31

John Murray

24 1 95.8%
BR 21

Maciej Miarka

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 97

Mateusz Rompkowski

2 min
PO 22

Kalle Valtola

1 A
LS 10

Bartosz Fraszko

1
ŚR 18

Grzegorz Pasiut

PS 95

Patryk Wronka

1 A
2 Formacja
LO 12

Maciej Kruczek

1
PO 8

Patryk Wajda

1 A 2 min
LS 81

Joona Monto

1 A
ŚR 92

Mateusz Michalski

1 1 A
PS 88

Patryk Krężołek

2 2 A
3 Formacja
LO 2

Carl Hudson

6 min
PO 5

Jakub Wanacki

2 min
LS 7

Mathias Lehtonen

1 2 A
ŚR 20

Marcin Kolusz

1 1 A
PS 77

Miro-Pekka Saarelainen

4 Formacja
LO 23

David Lebek

PO 11

Jakub Prokurat

LS 24

Mateusz Bepierszcz

3 A
ŚR 48

Igor Smal

2 min
PS 53

Anthon Eriksson

2 1 A
Trener
Jarosz Ireneusz
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 34

Michał Czernik

25 5 80%
BR 33

Marcel Kotuła

16 4 75%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 37

Armen Khoperia

PO 17

Mikhail Syroezhkin

LS 78

Yevgeni Nikiforov

2 min
ŚR 10

Aleksandr Vasilev

2 min
PS 22

Ruslan Bashirov

1 A 2 min
2 Formacja
LO 15

Michał Naróg

PO 27

Szymon Luszniak

LS 88

Lukas Lundvald Nielsen

ŚR 57

Dominik Nahunko

1 A
PS 9

Andrei Chvanchikov

3 Formacja
LO 4

Oskar Krawczyk

PO 77

Daniel Klinecky

LS 19

Kamil Sikora

ŚR 18

Tomasz Kozłowski

PS 98

Michał Bernacki

1
4 Formacja
LO 6

Aleksander Gniewek

PO 13

Jarosław Rzeszutko

LS 32

Damian Piotrowicz

ŚR 8

Andrei Dubinin

PS 87

Jakub Blanik

Trener
Klich Grzegorz