Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

JUNIOR MŁODSZY (PLAY-OFF) niedziela, 27 luty 2022 niedziela, 27 luty 2022
UNIA
5-6D
PODHALE
Stadion Zimowy MOSiR Tychy
Strzały 51-40
S. Główny Marcin Majta
S. Główny X
S. Liniowy Łukasz Barutowicz
S. Liniowy Michał Kret
Frekwencja 150
64:35
Zmiana bramkarza
64:35
Zmiana bramkarza
63:59
Kara (2 min)
Danylo Baida - Przeszkadzanie
60:41
Kara (2 min)
Ihor Nikolaevich - Przeszkadzanie
48:42
Kara (2 min)
Patryk Zubek - Spowodowanie upadku przeciwnika
45:09
Kara (2 min)
Szymon Siemasz - Atak kolanem
43:05
Kara (2 min)
Filip Witek - Zahaczanie
41:26
Kara (2 min)
Patryk Zubek - Rzucenie na bandę
37:27
Kara (2 min)
Kacper Malasiński - Rzucenie na bandę
32:44
Kara (2 min)
Filip Kopytko - Spowodowanie upadku przeciwnika
16:07
Kara (2 min)
Karol Sarniak - Trzymanie przeciwnika
15:22
Kara (2 min)
15:04
Czas
13:59
Kara (2 min)
Marcin Pudzisz - Rzucenie na bandę
09:55
Zmiana bramkarza
09:55
Czas
06:11
Kara (2 min)
Adrian Płonka - Spowodowanie upadku przeciwnika
03:22
Kara (2 min)
Filip Witek - Spowodowanie upadku przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 32

Adrian Gąsior

10 3 70%
BR 31

Adam Mąsior

30 3 90%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 91

Miłosz Pencko

2 min
PO 99

Szymon Siemasz

2 min
LS 44

Igor Niewiadomski

1
ŚR 28

Daniel Wilk

1
PS 8

Jan Bratek

2 Formacja
LO 13

Kacper Prokopiak

2 A
PO 6

Jan Juchniewicz

LS 19

Mykhailo Kovalchuk

1 1 A
ŚR 90

Ihor Nikolaevich

1 2 A 2 min
PS 7

Adrian Ziober

3 Formacja
LO 77

Andrei Chapelskyi

PO 87

Igor Kukla

LS 76

Adrian Płonka

1 2 min
ŚR 17

Danylo Baida

2 min
PS 15

Illia Baida

1 A
4 Formacja
PO 93

Wiktor Maniak

LS 29

Damian Wróbel

ŚR 21

Maksymilian Nowak

1 A
PS 24

Filip Witek

4 min
Trener
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 72

Kacper Zając

51 5 90.2%
BR 29

Bartosz Brynczka

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 23

Patryk Zubek

2 A 4 min
PO 7

Karol Sarniak

2 min
LS 17

Jakub Trzebunia

1 1 A
ŚR 89

Kacper Malasiński

1 1 A 2 min
PS 70

Filip Kopytko

2 min
2 Formacja
PO 69

Marcin Pudzisz

2 min
LS 9

Oliver Valtonen

2 1 A
ŚR 55

Łukasz Długopolski

1
PS 10

Daniel Bryniarski

3 Formacja
LO 28

Kamil Kowalski II

PO 22

Damian Rączka

1 A
LS 77

Mikołaj Ratusznik

ŚR 88

Piotr Bury

PS 86

Dawid Łojas

1 1 A
4 Formacja
LO 21

Konrad Kaleta

PO 13

Kacper Luberda

ŚR 11

Szczepan Żółtek

Trener
Jacek Szopiński