Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

JUNIOR MŁODSZY (PLAY-OFF) niedziela, 27 luty 2022 niedziela, 27 luty 2022
NAPRZÓD
2-3
SOKOŁY
Stadion Zimowy MOSiR Tychy
Strzały 23-16
S. Główny Maciej Gąsienica- Makowski
S. Główny X
S. Liniowy Oskar Guzda
S. Liniowy Krzysztof Worwa
Frekwencja 450
60:00
Zmiana bramkarza
59:55
Zmiana bramkarza
58:13
Czas
55:58
Kara (2 min)
Błażej Chodor - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
55:58
Kara (2 min)
Błażej Chodor - Spowodowanie upadku przeciwnika
50:24
Kara (2 min)
50:24
Kara (2 min)
Piotr Ciepielewski - Atak kijem trzymanym oburącz
43:48
Kara (2 min)
43:48
Kara (2 min)
Jakub Musioł - Atak w okolice głowy lub szyi
40:00
Kara (2 min)
Rafał Podborny - Atak kijem trzymanym oburącz
28:54
Kara (2 min)
Paweł Bujok - Atak kolanem
22:53
Kara (2 min)
Michał Nawrot - Spowodowanie upadku przeciwnika
10:47
Kara (2 min)
Michał Wiwatowski - Przeszkadzanie
06:26
Kara (2 min)
Karol Moś - Przeszkadzanie
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 80

Jakub Ciućka

16 3 81.3%
BR 1

Paweł Kupka

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 78

Dzianis Barouski

PO 18

Marcin Szlomski

LS 34

Karol Moś

1 A 2 min
ŚR 10

Piotr Ciepielewski

1 1 A 2 min
PS 69

Jakub Musioł

1 1 A 2 min
2 Formacja
LO 88

Olaf Włodara

PO 7

Błażej Chodor

4 min
LS 66

Jonasz Hofman

ŚR 97

Maksymilian Dawid

1 A
PS 87

Jakub Hofman

3 Formacja
LO 3

Paweł Bujok

2 min
PO 9

Michał Kruszyński

LS 81

Oskar Laszkiewicz

2 min
ŚR 77

Aliaksandr Rusovich

PS 47

Adam Wojsław

4 Formacja
LO 72

Kacper Wojciechowski II

PO 29

Sebastian Timm

LS 91

Brian Gruca

Trener
Tomasz Marznica
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Daniil Voitsenka

23 2 91.3%
BR 30

Michał Król II

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 11

Olivier Kurnicki

1 A
PO 18

Mateusz Błotnicki

LS 24

Patryk Napiórkowski

2 1 A
ŚR 10

Michał Gołębiewski

1
PS 34

Karol Zberek

2 A
2 Formacja
LO 22

Adam Kowalski

PO 9

Eryk Schafer

LS 21

Michał Nawrot

2 min
ŚR 16

Michał Wiwatowski

2 min
PS 14

Rafał Podborny

2 min
3 Formacja
LO 27

Emil Szotkiewicz

PO 29

Fedor Lupanov

2 min
LS 20

Aleh Panamarenka

ŚR 19

Filip Wiensak

PS 71

Mark Siaredzich

4 Formacja
LO 33

Marcel Gimiński

PO 15

Miłosz Dobrzyński

LS 40

Łukasz Piór

ŚR 17

Brus Wilmański

PS 73

Jędrzej Jarmoliński

Trener
Paweł Głaz